Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem igazán vagyok boldog a...

Nem igazán vagyok boldog a párom mellett, mégis vágyok még egy babára. Nem vagyok normális ugye?

Figyelt kérdés
4 éves a fiúnk,egy ideje már azt érzem nem vagyok igazán boldog a párommal,hozzá teszem megcsalt régebben mikor meg volt a gyerek és bár vele maradtam,meg is bocsátottam,de nem tudom elfelejteni a dolgot.Ő állítása szerint szeret,és velem képzeli el az életét,a gyerekünket is nagyon szereti,sokat dolgozik.Alapvetőleg elvagyunk,olyan langyosan,gondolkodtam,hogy szakítani kellene,de valahogy abban sem hiszek,hogy majd jön a herceg fehér lovon.Mikor megcsalt azt mondtam nem szülök többet,de most mégis megtenném,mert vágyok rá (párom mindig is akart) kérdés,van e értelme?
2015. szept. 29. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt szokták mondani, egy nő mindig magának szül. De ha úgy alakul, akkor két gyerekkel is eltudod képzelni, hogy egyedül maradsz? (úgy értem, csak nehezebb mint eggyel) Próbáld meg helyrehozni a kapcsolatotokat. Akár segítséget is igénybe vehettek.
2015. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés ,hogy fel tudsz e majd nevelni 2 gyereket egyedül? Ha minden gond nélkül igen akkor hajrá!

De 2 gyerkőccel a herceg is késhet egy kicsit:)

2015. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt te érzed! A szerelem elviekben nem tart örökké, szóval normális, hogy nem olyan "heves", mint az elején. Viszont, nem kételkedés,de megkérdezem.. Nem lehet, hogy azért szeretnél még egy gyereket, mert tudat alatt úgy érzed,hogy az helyrehozná a kapcsolat "langyos" részét?

Én nem tagadom, igy gondoltam a gyerkőc apukájával. De mi egészen jól ki jövünk!:-) Igaz, nálunk is langyos a kapcsolat és nekem is megfordult a fejemben a 2. gyerek.

De egyelőre én várok vele, mert még csak 2 éves a gyerkőc.

2015. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne tetézni a bajt. Most itt a lehetőség, hogy tisztába rakd az életed. Ha szülsz még egy gyereket, akkor megint éveket várhatsz.
2015. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdésben nem a párod nézem, és nem is téged. Mert egy gyerek életénél egyetlen kérdés a döntő: mi a jó a gyereknek. Az, hogy te vágysz rá, az, hogy a párod akarja, különböző dolgok, de nem annyira fontosak, mint az, hogy jól jár-e a gyerek. Szerintem egy ilyen langyos állóvízben élni annak az egy szem gyereknek is káros. Biztosan nem vállalnék még egyet, hogy még egynek tönkretegyem az életét azzal, hogy megmutatom neki, hogyan ne legyen boldog, hogyan alkudjon meg lustaságból, gyávaságból vagy félelemből azzal, hogy megalázzák, hogyan adja fel már fiatalon azt, hogy van valahol egy igazi társa, aki meg tudja adni neki az őszinte boldogságot. Erre nem kell két gyerek. Elég az egy is! N32
2015. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem,a langyosságon nem javítana még egy gyerek,ez biztos,de valahogy nem is vágyok erre,már feladtam,hogy bármit is javítani akarjak rajta.


4-es azt hiszem tökéletesen megfogalmazta,én is így érzem maximálisan,csak buta fejjel meg kergetném az álmomat.

2015. szept. 29. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy buta, csak előre helyezed a családot, egyben szeretnéd tartani.

Ha nagyon nem megy,könnyebb 1 gyerekkel, mint 2-3-al, persze erre is van példa.


Azért írtam pont, hogy ezzel akarod "menteni" a kapcsolatot, mármin, hogy szülnél még!

Kitartást, ne vegyétek el egymástól a lehetőséget, hogy boldogok lehessetek!:-)

2015. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi van, ha a pasi is érzékeli a lagyosságot és egy nap bejelenti, h ez neki nem oké, elköltözik? Attól, hogy ő csalt meg, simán elképzelhető, h ő hagy ott titeket, mert ő viszont hisz a hercegnőben fehér lovon.
2015. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért van bennem dilemma.
2015. szept. 29. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:

nem egy bnőm, nőismerősöm van

egyik lenézi a saját párját(aki mérnök), nem szerelmes, de azért mér a 3. gyereken gondolkodik(szerintem ő az a típusú nő lehet aki ha nincs baj, akkor is kreál magának, a párja szerinte mindenben gáz..)

másik szintén nem szerelmes, de szerinte nincs egy norális férfi akire lehetne számítani, és a párja szereti és eltartja őt, így ő is szült, csak mert a babázásról viszont nem akar lemondani, hamár a szerelemről le is kellett

ja és férfiismerősöm, aki szintén nem szereti a párját, de mivel ő jól keres és tisztes családanya, ezért feleségül vette, a férfi idősebb, benőtt már a feje lágya, ő is többre értékel egy stabil családot, mint az érzelmeket már, mondhatni megállt.


meg írhatnám még.

igazábóll azt kell eldöntened kérdező látsz e benne egy erős családfenntartót, férfit, akire lehet számítani, vagy nem.

2015. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!