Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben mit csináltok a...

Ilyen időben mit csináltok a szabadban járni még nem tudó babával?

Figyelt kérdés
A lányom kapaszkodva lépeget, de önállóan még nem tud járni, és tele van energiával. Amíg jó idő volt, sokat voltunk a játszótéren, leraktam mászni a homokozóba, felkapaszkodott a játékokra, labdáztunk. Most jobb híján babakocsiban sétáltatom és hintáztatom a játszótéren, de utálja mindkettőt, nem szeret egy helyben lenni. Játszóházba szoktam vinni, de az minden napra nem opció. Tudnátok adni ötleteket?
2015. szept. 29. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen idős korában a hidegben ugyanúgy vittem a játszótérre. Bélelt vagy téli nadrágban engedtem mindenfelé.
2015. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kertben jatszunk de ha nem lenne kert vinnem a homokba ugyanugy....mi baja lehet 15 fokba?? adj ra jatszos anorakot beleld ki a babakocsit hogy ne legyrn tiszta dzsuva a ruhajatol aztan irany a dagonya :) en ia csak azert maradok itthon a kertbe mert nalunk soha sincs senki se a jatszoteren.
2015. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vittem már ki beöltöztetve, de úgy megszóltak érte, hogy komolyan azt hittem, hogy én csinálom rosszul. De nincs jobb ötletem, úgyhogy azt hiszem az lesz, hogy megyünk továbbra is a játszótérre és nem veszem észre a beszólásokat.
2015. szept. 29. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz velük!!!!

jó játszózást :)

2015. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időben még viheted játszótérre, csak arra kell vigyázni ne üljön sokat a földön meg ilyenek. Másik opció: séta babakocsival.
2015. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól be kell öltöztetni a nadrág alá, hogy ne fázzon meg, ha leül. Nyugodtan vidd a játszóra, az enyém még a hóban is mászott annak idején:) Nem cukorból vannak, a beszólogatós meg tartsa meg a véleményét. Unintelligens dolog kéretlen tanácsokat osztgatni és kritizálni idegeneket.
2015. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!