Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam szinte mindig sir ha...

A babam szinte mindig sir ha leviszem setalni 3hetes, nekemis jo lenne a levego mar hogy segitsek h nyugodtan setalhassunk?

Figyelt kérdés
Ugyszoktunk lemenni h tiszta pelus kaja es vagy bealszik vagy nem ha sikerrel jarunk alszik es le lehet vinni picit de legtobbszor csak sir pedig jolenne kimozdulnimar. eddig a 3het alatt 4-5szor ha kinntvoltunk abbol2szer dokihoz mentunk ..de ez nemallapothogy mindig a lakasba vagyunk foleg ilyen joidobe

2015. máj. 6. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem a hasa fájt állandóan azért sírt. otthon nem szokott sírni,csak ha sétálni mentek?
2015. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém azért sírt , mert a mózesből nem látott ki.
2015. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az enyém is mindig sírt, 2-3 hónaposan kinőtte, onnantól szeretett sétálni.
2015. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legnagyobb babám otthon is csak hason szeretett lenni, a babakocsiban is csak hason érezte jól magát. Időzítsd az első időkben az alvásidejére a sétát, ha már kialakult neki.
2015. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de sir itthonis neha..hason is alszik most ringattam babakocsiba meg reggel is abba aludt el sirasutan..de most igy vigyem ki h sir:/?! infacol cseppet kap es csak.anyatejezik...de egyszeruen semmi.nemjo.nemkell.neki.ez annyira rossz
2015. máj. 6. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, tudom, milyen rossz az, hogy lemész vele és zeng az utca tőle... Én annyira utáltam lemenni emiatt.

Fiam úgy szokott aludni otthon, hogy hasra fektetem, azt próbáltad, hogy alvásidő előtt viszed le, és a babakocsiban aludjon? Lehet nem jó neki a póz, nem kényelmes a hely, nincs túl melege?

Vannak ám ilyen babák sajnos. De kinövik. Tudom, ez most nem nagyon vigasztal... :)

2015. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiam utálta a babakocsit. Onnantól nem volt sírás, hogy félig megdöntöttem a babakocsi fekvő részét és kilátott. :) Próbáld hasra fektetni a kocsiban. Mondjuk én aztán mindent kipróbáltam, de nekünk nem segített.
2015. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt sajnos.

Nem is nagyon vittük babakocsiban sétálni, engem zavart, hogy mindenki minket néz. NAgyon idegesítő. Meg is kérdezték, hogy a mi gyerekünk e. ( majdnem mondtam, hogy nem, most toltuk el a bolt elől)


Inkább lementünk a dédihez (ő kertes házban lakik)

A baby hordozóban volt a levegőn, abban nem ordított.

Most lesz 1éves, és nem nőtte ki, nem marad meg a babakocsiban.

Vannak ilyen gyerekek.

ő a kiságyban sem marad meg, se a járókában.

Csak ha "szabadon van engedve".

Mi sem nagyon tudtunk vele mit kezdeni,. a kiságyban is olyan kitartóan ordít, hogy 4 órát szenvedtünk, kimentünk bementünk megsimiztük, kivettük, betettük..felesleges volt.

2015. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 hetes, most született! Nem minden baba alszik folyamatosan, sőt. Lehet kólikás, frontérzékeny, fázhat, melege van. Rengeteg számára új inger.
2015. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt. Csak a hordozóban maradt meg, de abban sem mindig. Abból kilát, tud nézelődni. Próbáld ki!
2015. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!