Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jatszotok 6honapos babatok...

Mit jatszotok 6honapos babatokkal? Meg mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
Persze vannak jatekok amiket jatszunk,kukuccska,bogockodas,reptetes a levegobe...de amugy elvan maganak a jarokaba a jatekokkal,nem nagyon igenyli....meg persze dolgom is vegzem a hazban aztan meg lelkiismeretfurdalasom van h nem jatszottunk :/
2015. okt. 2. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

az én lányom is nagyon jól el volt, az ébrenlétre szánt időnek kb. felében ültem ténylegesen mellette, a többit egyedül játszotta a szőnyegen, pihenőszékben, ágyában, mikor hol...amikor odaültem, könyveket mutogattam, mondókáztunk, próbálgattuk a formabedobókat, tanítottam forogni (ő ekkor még nem tudott), zenét hallgattunk, plüssökkel szerepjátékoztam neki, mutogattam mindenféle tárgyakat, meg sokat sétáltunk.

de alapvetően imádta nézni ahogy a házmunkát csinálom és közben beszélek hozzá. Sokat volt ilyen formán egyedül és ez nem is baj, most 1,5 éves, kora előtt jár fél évvel, értelmi szinten (nem én mondtam hanem szakember) tehát nem lett lemaradott azért, mert nem ültem mellette reggeltől estig.

2015. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon igényli akkor nem kell vele ott ülni!

Én meséskönyvet mutatta neki, építőkockakat, formbedobo...én az enyemnek ilyenkor már Barbit is vettem/mutattam neki

2015. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jo ha elvan egyedul, konnyebb lesz kesobb.

A lenyeg, hogy az ido amit vele toltesz minosegi ido legyen, ne a telefonod nezd kozbe ( ez csak pelda ) , ezenkivul nem baj ha hagyod egyedul.

2015. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze sokat vagyok mellette,de abbol nem mindet a vele valo jatekra szanok!A hazimunkat gyorsan elvegzem,aztan leulok melle es jatszunk aztan ott maradok ugyan,de hagyom h jatszon(en kozbe telefont intezek,olvasok) A fozest alvasido kozbe csinalom meg,nagyobb jatek furdes elott es utwn van.O most 9honapos szinten van,ma mondta a doki statuszvizsgalaton.Kuszik,maszik,ul,forog!Es nagyon figyelmes!
2015. okt. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!