Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költött valaki kisbabával?...

Költött valaki kisbabával? Hogy vészelte át a baba? Mennyi idős volt? És mennyi idő után szokta meg az új lakást?

Figyelt kérdés
Lassan költözünk ha minden jól megy... akkor 7 hós lesz a lányom. Mire számítsak?
2010. márc. 15. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél éves volt, semmit nem vettem észre rajta. Szinte ugyanúgy megcsináltuk a szobáját, egyáltalán nem volt gond.
2010. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennyi idősen még nem lesz semmi gáz:)
2010. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért egy hét hónapos gyerek már észreveszi, hogy nem "otthon" van. Először biztos furcsa lesz neki, magyarázd el neki, hogy mostantól itt laktok! :) Szerintem hamar hozzászokik.
2010. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szobája szinte ugyanolyan lesz, bár lesz új bútora...

Én arra gondoltam., h nyugtalan lesz e, nem fog úgy aludni félénkebb lesz... ilyenek lesznek?Remélem nem fog megzavarodni... :)

2010. márc. 15. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy fog megzavarodni! :-)

Ha ti ottvagytok vele akkor nem lesz semmi változás neki, és ugyanúgy fog aludni is. Mi kétlaki életet élünk, havonata utazunk haza és vissza, és a babámat sosem zavarta még meg, pedig csak fél éves kora óta kezdtük el.

2010. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. mi is költöztünk mikor 7 hónapos volt a fiam. ahogy a bútorok előkerültek és kialakult a rendszer, nem volt semmi baj.
2010. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos volt a lányom amikor anyuékhoz költöztünk majd 6 hónapos volt amikor ide költöztünk.Egyiket sem vette észre mármint ugyanúgy átaludta az éjszakát pedig itt már külön szobába raktuk.

Nyugi!Nem is gondolnánk milyen rugalmasak a babák!:)

2010. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!