Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki lehet nyitni az ablakot...

Ki lehet nyitni az ablakot abban a szobában, ahol a 4 napos újszülött éppen van/alszik?

Figyelt kérdés
Mennyi időre? Vagy ki kell addig vinni a másikba?
2015. okt. 5. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Vigyétek addig át náshova.Mikor a lányom megszületett,a védőnő azt mondta 1 hetesen kezdjük el a levegőztetést.
2015. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Én azért biztos átvinném addig egy másik szobába, főleg, hogy azért már nincs olyan jó idő. Inkább vidd át, szellőztesd át a szobát és fél óra múlva vidd vissza aludni. :)
2015. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

ha nem tárod sarkig akkor simán

ne rá menjen közvetlen a levegő


4 naposan már sétálni vittem a gyerekeimet :-)

2015. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet. Nálunk egyébként is olyan rossz idő van most, hogy még magamra sem tudom kinyitni az ablakot.
2015. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Én kinyitnám. (és ki is nyitottam)

Egyáltalán nincs hideg kint. Muszáj a friss levegő.


Egyébként amikor hazavittétek, is levegőzött, nem? :)


Már most szokatnám, minden nap egy kicsivel több időre kinyitnám rá az ablakot, és másfél két hetesen már vinném sétálni is.

2015. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vinném másik szobába.

Nálunk éppen nagyon jó idő van. Alaposan betakargatnám, sapi a fejére és lehet szellőztetni.

A friss levegőn jobban fog aludni, mint az áporodott levegőjű szobában.

2015. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

felöltözteted úgy, mintha kivinnéd. Ennyi.

AMikor én hazavittem a lányom, napokig ömlött, jól is néztem volna ki, ha addig nem szív friss levegőt...

2015. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk attól, hogy nem a jelenlétében szellőztetsz, hanem átviszed addig másik szobába nem lesz áporodott levegőjű a szoba :).

4 naposra én még nem nyitnám rá az ablakot, maximum ha nyár lenne.

Nagyobbacskára (1-2 hetes) már lehet úgy ahogy írják, hogy felöltözteted, betakarod.

2015. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Ki lehet.

En 2 naposan mar vittem setalni. Angliaban lakok ahol raadasul szel van. Semmi baja!

2015. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy ki lehet, mi még a kórházban a szobában is kinyitottuk az ablakot, minden nap, Persze előtte kissapka fel takaróval bebugyolálni és a "huzat" irányából elhúztuk. 2*10 percet mindig így voltak legalább. Aztán itthon szintúgy voltak, pedig az egyik januári a másik szeptemberi.

Nem kell túlóvni. És igen van akinek ilyenkor nincs is más választása, pl nálunk egy napot nem volt itthon az oviból a nagy mikor a kicsi született.

2015. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!