Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek "nehezebb eset" volt...

Akinek "nehezebb eset" volt az első babája (hasfájós, ölbaba, rossz alvó, akaratos, nyugtalan stb. ) mikor szánta rá magát a kis tesóra, és ő milyen baba lett?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
A miénk nagyon nehéz eset volt:) 4ésfél év múlva jött a második, vele viszont minden nagyon könnyen ment, így másfél év múlva jöttek az ikrek is:) szerintem azért volt nehéz vele, mert első volt, a többieket már nagyban lekötik a nagytesók, és így egészen más a helyzet...
2015. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Soha. Eleg egy, kettot kitesz.
2015. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Szintén soha...

Nekem nem volt hasfájós, de nem volt egy nagyalvó, rettenetesen akaratos, és a szobatisztaság is óriási küzdelem volt (vagy még mindig?), és még most jönnek a többi problémák.

Még egyszer biztos hogy nem tudnám végigcsinálni.

2015. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
15 hónappal fiatalabb a második, ő "minden anyuka álma"-baba lett, jól evett, nagyokat aludt, sose nyűglődött.:-) Egyetértek elsővel, szerintem nálunk is azért volt az első hasfájós, nyűgös, hiperaktív, mert tapasztalatlan lévén túlparáztam a dolgokat, ő pedig érezte ezt. Az öcsinél nem volt már ilyen gond.
2015. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem most múlt hét hónapos az első, feladja a leckét rendesen, teljesen illik rá a leírásod. Ennek ellenére remélem már úton van a második....
2015. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20 hós a nehéz eset első (minden megviseli, hasfájás, fogzás, front, nem alvás rendszeresen), úton a következő, remélem könnyebb lesz :-)
2015. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam mar 4,5 eves. Amikor kicsi volt, hasfajos volt,rossz alvo volt, megviselte a fogzas, akaratos(meg most is), utalta a babakocsit. Most hogy nagyobb mar nincs vele sok baj. Ket tesoja van mindkettö kislany az egyik 3 eves a masik 3 honapos. A 3 eves nagyon megviselte a fogzas, es nagyon anyas volt. A 3 honapossal semmi baj nincs eszik, alszik, nevetgel. A 3 gyerek közül ö az egyetlen aki imadja a kisagyat. A masik kettö valamiert utalta:) Pedig mindet probaltam, hogy ravegyem öket az ott alvasra :)
2015. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 8 hónapos koráig volt hasfájós, minden fogánál belázasodott, ritka rossz alvó (azóta is), szerencsére akaratos nem volt, akkor biztos nem lett volna kistestvére. Amikor a nagyobbik 13 hónapos volt, megfogant a kistesó, mindenképpen szerettünk volna még egy babát. Problémás volt a 2. terhességem, a kicsi korababa lett, 10 hónapos koráig hasfájós és refluxos, gyógytornára járunk 2 hónapos kora óta (1,5 éves), és igen, ő akaratos, hisztis, öntörvényű. És amikor a két gyerek együtt van, ölik egymást. Ja és ölbaba, és mivel ő hisztizik hogy felvegyem, a nagyobbik is elkezdte :) Egyébként imádom őket :)
2015. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Soha :)
2015. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs tervben a tesó, 1,5 éves múlt a lányom, végre egy kicsit könnyebb vele, nem bírnám mostanában újrakezdeni. Pedig két gyereket szeretnék (vagy szerettem volna?), de még jópár évig biztos nem fogunk tesón gondolkozni.
2015. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!