Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "kell" a kiságy?

Meddig "kell" a kiságy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mikor jött el nálatok az az idő amikor kiságyat gyerekágyá cseréltétek? Nem féltetek, hogy lepottyan a kicsi?

2015. okt. 5. 22:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Gyerekágyra!! :-) de h..ü.ly..e vagyok :-D nem gyerekágyá!!! Ah este van már elnézést:-)
2015. okt. 5. 22:41
 2/12 anonim ***** válasza:

én majd körbetámlásat szeretnék, mert hideg nálunk a fal, az úgy leesésgátlós, csak nagyon alacsonyan vannak sajna padlófűtésünk nincs


a válaszokra én is kivi vagyok, hogy mikor érdemes áttérni

2015. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14-15 hósan már ifjúsági ágyban aludt :) de 1 éves kora körül már leszereltük a rácsot a kiságyáról
2015. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem már fel se tűnt a tévesztés, a gyk-n már úgy hozzá szoktam, hogy az agyam már automatikusan dekódol:D
2015. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen ifjúsági ágyban alszik a 14-15 hónaposod kedves egyik válaszoló?

Csak mert a mi kiságyunk hasonlóvá alakítható, de hogy az én 14 hónapos fiam úgy leesne altában róla, mint a pinty, az is tuti... Én még nem merem lecserélni a kiságyat... :o

Honnan tudtad, hogy már megérett a kicsi a cserére?

Bocsi az offért, csak első babám a fiam, és engem is érdekel a válasz... :)

És köszi a kérdést :)

2015. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha nem esett még le az ágyról :) ( Hála istennek )


Az az igazság hogy az ő szobájában 2 ágy van ( volt ) a saját rácsos ágya, és egy "ifjúsági ágy " mert amikor szoptattam könnyebb volt ott feküdni egymás mellett. Egyszer csak ugy döntöttem hogy ideje levenni a rácsot az agyárol akkor volt 12-13 hónapos. ( olyan az ágya,hogy nem körben rácsos csak az egyik oldalt és azt egyben le lehet szerelni , így lehet átalakítani ifjúsági ággyá) azt tudni kell hogy mindig ugy altattam hogy egymás mellé fekudtunk ő elaludt én pedig betettem az agyába. De ugy alakult hogy délutánonként valahogy mindig ott hagytam a nagyobb ágyon, végül már estére is ott maradt egyre többször igy teljesen leszokott az agyárol. Amit szét is szereltünk. Így már 14-15 hónaposan rendes ágyon aludt. Most 2 éves de még mindog nem esett le egyszer sem :) reggel felkel nyitja az ajtaját jön át hozzánk és êbreszt.

Ja és igen, sokan mondják hogy attól,félnek hogy a gyerek éjszaka elkezd kimászkálni. Ez nalunk egyszer sem fordult elő..

Azt kihagytam hogy azert óvatos voltam mert az agya mellé tettem egy szivacs matracot ( amit az utazó ágyához vettünk ) :) hát röviden ennyi :)

2015. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok ilyen ágya van csak fehér rozsaszin :)


[link]

2015. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat rossz a lnk


[link]

2015. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk sokára. No nem azért,mert féltettem,hogy leesik,hanem mert addig kényelmes volt neki az ágy. 3 éves szülinapjára kapott egy tűzoltóautós ágyat.
2015. okt. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Első babám és nem nagyon tudom mikor kellene ágyat váltani :-) az én lányom elég ficánka és éjjel is töbször ébred, olyankor van hogy felül és ide-oda mászkál a kiságyban. Több napja velünk alszik,de akkor nincs ébredés és mászkálás. Talán nem szereti a kiságyat?! Hát nem tudom..
2015. okt. 6. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!