Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen pelenkázó táskát...

Ki milyen pelenkázó táskát használt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azt hasznaltam ami a babakocsihoz volt, de utaltam, igy vettem egy masikat, epp tegnap.

En sajat taskat nem hordok, elfernek a pelenkazotaskaban.

Nekem ezek vannak benne, 4 honapos babanak ( anyatejes de neha kell tapszer kiegeszites). Pelenka, torlokendo, popsikrem, alatet, valtoruha, kardigan, szoptatos kendo, cumi, cumisuveg, tapszer.

Mellette az en dolgaim. Fertotlenito kendo, zsebkendo, telefon, penztarca, puder, szoloruzs, kulcs, uveg viz.

2015. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
pont 2-3x annyi mint egy sima táska. nekem van egy tök jó sportos válltáskám, sok rekesszel, azt használom. ha kevesebb cucc kell, akkor csak egy pici hátizsák. nem kell túlspilázni :)! 20-30ezret meg marhára nem ér meg, akkor sem, ha megvehetném..
2015. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem tervezek venni, a legtöbbször hátizsákban cipelem a dolgaim, annak van elég rekesze.
2015. okt. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi elég minimalisták vagyunk. Egy egész napra való cucc belefér nálunk egy kb A4-es papír méretű táskába, a szélessége kb 10 cm. Kínaiba vettem 2000 ft-ért, minden anyuka megirigyelte :) van hozzá hálós italtartó, amiben cumisüveget tárolok. (Belefér 4-5 pelus, kis zacskós popsitörlő, cumi, pótruha, 3 üveg bébiétel+kanalak, meg az irataim. Amugy a babakocsinkon tök jól lehet pelenkát cserélni, szóval sose használtam pelenkázó alátétet. max egy textílpelenkát ha épp nem volt hely )
2015. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!