Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra vált egyértelművé,...

Mikorra vált egyértelművé, hogy a babátok külsőre kire hasonlít?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, soha nem tudta pici babánál megállapítani, hogy kire hasonlít, de az én fiamon rettenetesen látszik, hogy tiszta apja, pedig még csak 8 hetes. Ez tényleg ennyire ritka lenne?
2010. márc. 15. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka. Elég hamar feltűnik, főleg, ha a két szülő nem hasonlít egymásra. Mi a párommal hasonlóak vagyunk, mégis hamar feltűnt, hogy inkább rá hasonlít a kislányunk.
2010. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az 1. lányunkon már születésekor kiderült,tiszta apja,amikor Ő is bébi volt. 2. lányunkon csak kb 2-3 hósan vált egyértelművé, hogy anyja lánya, bár mindenki szerint nagyon hasonlít egymásra a 2 lány- 8hós és 3 éves lányokról van szó
2010. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiammal is ugyanez volt.Ahogy megszületett egyből az apjára hasonlított,meg az ő családjának minden tipikus vonását örökölte.Most 2,5éves,mintha visszamennék az időben és az apját látnám:))
2010. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lányom tiszta apja volt, 6 hónapos kora körül vegyes, most 2,5 hét múlva 1 éves, és tiszta én. Biztos fog még változni.
2010. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az első pillanatban. :-) Tiszta apja.
2010. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiaim nagyon vegyesek:),és 1 éves korukig,ahogy visszanézem a képeket is,folyamatosan változtak.

A fejforma,lábak,kezek apáé,a száj,fülek az anyai nagyapáé,az orr az anyai nagymamáé,rám csak belsőleg hasonlítanak:)

2010. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Császármetszéssel szültem, mikor kivették már akkor láttam, hogy tiszta apja, és aki meglátja őket rögtön mondja, hogy olyan mintha a párom tükörképét látná.
2010. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most 9 hónapos kisfiam már születése pillanatában rám hasonlított és a nővére is.A pici olyan mintha a lányom lenne újra kicsi, illetve anyukám szerint mintha én lennék.:)Ez csak az arcra vonatkozik.Lábforma,kéztartás,temperamentum és hasonló dolgok az inkább az apukájuk.
2010. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Születése után, mikor oda hozták a szobára hozzám, azonnal mondtam, hogy tiszta apja. Sőt az egész rokonság szerint apjára ütött. Férjem a mai napig nem látja magát lányomban, pedig már 10 hónapos. Vannak babák, akiken könnyebb megmondani kire hasonlít, van akiket nehezebb. Főleg akkor, ha "keverékek".
2010. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kisfiam a szülletése után és az első hónapokban egyértelműen rám hasonlított, az én családi vonásaimat hordozta :) De ahogy nőtt, egyre jobban hasonlít az apukájára :)
2010. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!