Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam egy hónapos volt...

A kisfiam egy hónapos volt 6-án és még mindig sárga. Kell 3 óránként etetni?

Figyelt kérdés
Napközben felkeltem,van szegeny mikor sajnalom olyan jóízűen alszik,éjszaka is keltsem? A multnap volt nálunk a családi orvos és azt monta ne keltsem éjjel.Hanem csak Napközben. Szerintetek? Voltunk már gyerekorvosnál és irt neki szirupot..Hepaid a neve, hétfőn megyünk vissza kontrollra.
2015. okt. 9. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az orvos azt mondta, hogy ne keltsem. De én kellettem, nem bírtam ki, idegeskedtem, hogy mi lesz... És most egy eleven, egészséges, 17 hónapos kislány. :)
2015. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezaz,hogy egyik azt mondja ne keltsem..máshol azt olvasom keltsem. De van hogy ugy alszik sokszor észre sem veszi hogy tisztába rakom..mert van hogy mire elalszik már kell keljen mert telik a 3ora. Meg adom neki ezt a szirupot is reggel este.
2015. okt. 9. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem azt mondták, hogy keltsem, ne hagyjam 3 óránál tovább aludni éjjel sem, mert annál nehezebben ürül ki a bilirubin a szervezetéből.
2015. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keltsed és etesd, mert másképp nem megy ki a cucc a szervezetébl.
2015. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Az lessz keltem szépen
2015. okt. 10. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az en kksfiam 4en volt egy honapos. O is besargult..kesobb is johettunk haza a korhazbol. Nekem azt mondtak nappal feltetlen keltsem mert ez a bilirubin a vizelettel es a szeklettel tavozik..ejszaka nem kellett keltenem. De nappal is volt hogy fel orat piszkaltam mire felebredt...a sargassag egyik tunete az aluszekonysag...nappal feltetlen keltenem a helyedbe...nekunk is kb 3hetes korara mult el szepen...
2015. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi is voltunk ma és a doktornő azt monta hogy keltsem Napközben. De éjszaka ne keltsem,mert ugyis kel ha éhes.. A talpa meg a tenyere tisztul,hátha elmúlik már. 😢
2015. okt. 12. 23:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


4 és 6 évesek a gyerekeim, mindkettő sárga volt anno. A gyógyszertől és a sárgaságtól eleve aluszékony. ahhoz hogy kiürüljön minél hamarabb a szervezetéből a bilirubin rengeteget kell itatni. Napközben nekem 2 max 2,5 óránként kellett kelteni, etetni és itatni. Éjszaka nem kellett. Ezt én úgy oldottam meg, hogy este 10 vagy 11 körül még keltettem és aztán úgy aludt reggelig. De mondjuk egy 8-tól 8-ig nagyon oszú lenne! Nekünk 2 hét alatt le is zajlott a dolog, és akkor minden doki azt mondta, hogy a kulcs a rengeteg folyadék.

2015. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én próbálom 3 óránkánt leteni, éjszaka is. Ha meg elalszok akkor 4 óránként..
2015. okt. 14. 17:40
 10/10 A kérdező kommentje:
kelteni*
2015. okt. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!