Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha a babam ra...

Mit csináljak ha a babam ra szokott az éjjeli cicizesre es emiatt 2 óránként kel? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
5 hónapos. Eddig szépen aludt 5-6-ig, aztán pár hete nyugoskodni kezdett. Először a frontra fogtam (elég bolond idő volt), késobb a fogzasra. Nagyon sírt, igy cicire tettem hogy meg nyugodjon. De azt hiszem hozza szokott. Nem hiszem hogy éhes (2 óránként pláne nem), csak nyammog a cicin. Amikor leraknam, ordítani kezd. Nagyon nehezen nyugszik meg. Hogyan szoktassam le? Imádom a babam de nagyon faradt vagyok mar, ráadásul rossz alvó, mire vissza tudnék aludni, ő megint kel. :( nem egyértelmű hogy a foga a ludas, a hasa vagy a megszokás. De egyikre se megoldás a cici végülis. Segítsetek kérlek!

2015. szept. 14. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Egyszerűen nem adsz cicit, hanem visszaringatod. Kemény meló, de muszáj.

Kitartás!

2015. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én is igy voltam a kislànyaimmal.Szerintem nem csak a cici miatt kel fel valami màs oka van és igy kér segitséget a visszaalvàshoz.Az anyatej természetes fàjdalomcsillapító.Amint megszünik az ami miatt felkel a szopik is ritkulnak majd.Sírni nem hagytam sosem őket,viszont próbàltam enyhíteni,és kideríteni az okokat ami felèbreszti.Véleményem szerint ha nem adsz cicit de pl ringatod helyette azt fogja megszokni és akkor ringathatod .Viszont nekem ami bevàlt és 1-1szopit kivàltott az az èneklés.Este a szopi közben ènekeltem neki,mindig ugyan azt(neoton holnap hajnalig).1 hét utàn este ha megébredt megpróbàlkoztam először az énekkel és szinte mindig kitudtam vàltani az esti utàni szopit.Majd a következőnél kapott cicit utàna megint elég volt az ének.Ez mind a 2 lànyomnàl bevàlt.És azóta is ha bàrmi baj van megnyugszanak tőle.:-)
2015. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A legfontosabb hogy 2 hèt utàn màr nem is keltek 2 órànként.Ha fogzàs is volt 4-5óràt is aludtak egyszerre ami megvàltàs volt a sok nemalvàs utàn.De lehet csak màr nem bírtàk az èneklést és inkàbb nem keltek fel.:-)De bàrogy is volt hatàsos volt nekünk.:-)
2015. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Négy hónaposom is így kelt az elmúlt hetekben, de tegnap már ismét aludt reggelig.
2015. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
en atszoktattam a cumira, mert ahogy te, nagyon faradt voltam, volt ejszaka hogy 6-szor kerte a cicit...mindneki mondta hogy fogzas...ja :)) ez volt 6 honaposan most meg egy eves, es meg ninca foga :)) szoval ez nem fogzas, ha tobb hete tart akkor bizony megszokas kelti.
2015. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Bar meg mindig tanácstalan vagyok. Habár most éjszaka csak egyszer kelt :) előtte meg beszéltem vele hogy nem lesz ejjel cici :)) szót fogadott. Majd meglátjuk. Es ha le akarom szoktatni azt hogyan lehet humanusan?
2015. szept. 15. 10:05
 7/16 anonim ***** válasza:
én a felvesz letesz módszert ajánlom. így is volt egy kis sírás, de csak egyszer, és nem tartott soká. nem maradt nyoma nagyon boldog kiegyensúlyozott baba és imád :)
2015. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az èn 11 honaposom ugyanezt csinàlja. Sajnos èn is aggodok,csak cicin alszik vissza. Foga meg nincd. Ja en mar mellem is vettem ejszakara,igy talan ritkabban ebred.
2015. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sikerült elérni valamit? Hogyan?
2016. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mennyire lóg a melled a szoptatástól???
2016. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!