Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt napos pici babám van,...

Öt napos pici babám van, tegnap jöttünk haza a kórházból. Hajnali 4-kor etetés előtt tisztába tettem, akkor volt egy kicsi kaki a pelusban. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Ma egyáltalán nem kakilt, csak pisilt! Pedig eszik rendesen, szoptatom is és pótlást kap tápszerrel. Mit tegyek?
2010. márc. 15. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha napokig nem kakil az is normális, meg ha egy nap több kakis pelus van, az is. Majd kitapasztalod, hogy a Te babád melyik csoportba tartozik. Gratula!!!
2010. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm, kicsit megnyugodtam! Azt hittem minden etetés után kaki kell hogy legyen.
2010. márc. 15. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

normális, az se baj ga 3-4 napig nem kakil

de hidd el holnap majd 2x fog :-)


két hónapos baba anyukája

2010. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem minden baba kakil minden nap.de ha nyűgös vagy ilyesmi lehet meg kéne mutatni,egy házi orvosnak. de ha eszik és van pisije ott nem lehet nagy baj.
2010. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En pl.ejjel(hajnalban )nem tettem tisztaba.Foleg kesobb mert amikor mar par honapos kimegy az alom a szemebol
2010. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek.Pici babánál nem gond ha nem kakil, vagy ha napi több is van. Igaz mi csak anyatejesek voltunk, de volt hogy 5 napig nem kakilt, na de a 6. napon:) Gondolhatod, a háta közepéig kakis volt a lelkem. Ja és lehet híg, krémes, keményebb is.
2010. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
egész eddig nem kakilt? kórházban sem???? mert akkor baj van
2010. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, a kórházban a pelusban bent volt a magzatszurok???
2010. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
na de hüle vagyok,vagyis vak,a ma szó kimaradt nekem...na ha csak ma nem kaklit akkor nincs gond..bocs!:-))
2010. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De eddig kakilt, ahogy hazajöttünk tegnap akkor is volt a pelusban és este újra, hajnalban meg csak egy picit, azóta semmi. De egyáltalán nem nyűgös, nagyon aranyosan elvan, eszik-alszik. Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2010. márc. 15. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!