Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt napos pici babám van,...

Öt napos pici babám van, tegnap jöttünk haza a kórházból. Hajnali 4-kor etetés előtt tisztába tettem, akkor volt egy kicsi kaki a pelusban. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Ma egyáltalán nem kakilt, csak pisilt! Pedig eszik rendesen, szoptatom is és pótlást kap tápszerrel. Mit tegyek?
2010. márc. 15. 20:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj, én fogalmaztam furán a kérdést most látom. :)Szóval én is arra gondolok hogy ha gond lenne sírna, de szemmel láthatólag jól érzi magát a picike.
2010. márc. 15. 21:02
 12/13 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem h kislány v kisfiú?:)csak kiváncsiságból:) egyébként meg estére valószinű termel majd akkorát h háta közepéig olyan lesz :)))

nekem a lányom volt ilyen picinek (előtte a fiam még 2 hósan is minden evés után kakált)

2010. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kisfiú :) Azóta már lett kaki is, csak az az egy nap volt ilyen "kaki mentes". Meg tápszert is kapott, akkor napi egy kaki volt, mióta anyatejet azóta meg minden szoptatás után mutatkozik eredmény :)
2010. márc. 20. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!