Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának mennyi az...

Tápszeres babának mennyi az átlag napi adagja, ill. az átlagos sulygyarapodás?

Figyelt kérdés
1 hete szültem 3910el, 3650el hoztuk haza, most lassan egy hetes és 3850g.sajna nincs nagyon tejem, ezért elkezdtünk tápszerezni, na meg amennyit ki tudott szopizni az pluszban ráadás.De az mennyire normális hogy azért elég sokat eszik.első napokban 40 volt az átlag pár nappal később 60, és szintén pár napra rá már lassan a 80at is megenné.Ilyen gyors ütemben emelhető e a napi kajaadag?
2008. szept. 10. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is tápszeres, ő amint hazajöttünk(4 naposan) 90-et, majd 120-at evett.
2008. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, normális! Figyeld, mennyit eszik átlagosan. Az én kisfiam egyhetesen 90-eket evett...ha meg sokallja, úgyis finnyog és kiköpi a cumit! :-)
2008. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Számolj egy átlagot úgy, hogy 150 ml szorozd be a testsúlykilójával és oszd el annyival, ahányszor eszik egy nap. Ne menj feltétlenül ezután, hanem tapasztald ki, hogy ehhez képest a Te babád többet vagy kevesebbet igényel-e. Ez csak egy támpont, erre tudsz támaszkodni. Úgyis észreveszed, ha nem elég, vannak babák, akik lényegesen többet esznek, mint az eszerint kiszámolt adag. Az én lányom 3,5 hós és kb. most eszik napi 6x120 millit, de ez elég Neki, mert szépen fejlődik, mosolygós baba.
2008. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!