Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 2 éves gyereknél mennyire...

Egy 2 éves gyereknél mennyire kell komolyan venni ha azt mondja fáj?

Figyelt kérdés
Kislányom szinte minden nap többször is mondja hogy fáj itt fáj ott. Ezt mondja akkor is ha beteg akkor is ha nem, nem tudom eldönteni.
2010. márc. 16. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk rendrakásnál, játék elpakolásnál, meg minden olyan dolognál jön elő a hasfájás, amit nem akar.. tuti kamuzik a lányom. nálatok nem tudom, figyeld meg, mikor mondja. gondolom, ha jókedvűen játszik, nem.
2010. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 éves lányom (jan.30)akkor mondja,hogy bibi,ha tényleg fáj neki.Vagy auáá....De azt neked kell tudni,látni rajta,hogfy van e se´rülés,karcolás,elesett e....
2010. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hol fáj. Nálunk ilyenkor általában az jön, hogy hát... és ha sokáig gondolkodik, akkor kamu. Aztán olyan is volt, hogy többször megkérdeztem és mindig más helyre mutatott. Ez is kamu. De amikor meg volt fázva, akkor azt mondta, hogy a nyaka és a haja fáj: Értsd: torka és feje. Ez hihető, úgyhogy kapott is rá Nurofent, amikor kiment a hatása megint fájlalni kezdte, de addig nem.
2010. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!