Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz a kedvem, írnátok...

Nagyon rossz a kedvem, írnátok pár jó gondolatot? Az egy éves kicsim is nyűgös egész reggel. /lent/

Figyelt kérdés
A férjem csak este 10 után fog hazaérni, úgyhogy még este is egyedül leszünk. Annyira rossz ettől a kedvem. Az idő rossz. Mivel dobhatnám fel ezt a napot?
2010. márc. 16. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy holnap is lesz nap! Az én babm tegnapelőtt éjjel alug aludt, nappal sem nagyon, én hullafáradt voltam, a párom estig dolgozik. Ma viszont jól aludt éjjel, most is nyugodt, ki van pihenve és én is aludtam az éjszaka. A holnap mindíg újat tartogat a számodra, ne aggódj. Süssél valami sütit, attól biztos jobb kedvetek lesz! :)
2010. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. márc. 16. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:

CSütörtöktől nagyon jó idő lesz, és mehettek sétálni, csavarogni.Nincs egy barátnőd akit áthívhatnál dumcsizni?

Sajnos ez a szeles idő az én babámat is totál kikészíti.

2010. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mosoly


A mosoly semmibe sem kerül,

De sokat ad.


Gazdagabbá teszi azokat, akik kapják,

És mégsem juttatja koldusbotra

Azokat, akik adják.


Egy pillanatig él csak, de az emléke

Örökre megmarad.


Senki sem olyan gazdag, hogy meg

Lehetne nélküle és senki nem olyan

Szegény, hogy ne lenne gazdagabb tőle.


Boldoggá teszi az otthont, táplálja a

Jóakaratot és a barátság biztos jele.


Nyugalom a megfáradtnak, napfény a

Csüggedőnek, világosság a szomorkodónak

És a természet legjobb orvossága

A bajok ellen.


Mégsem lehet megvenni, elkérni,

Kölcsönadni, vagy ellopni, csak

Önként lehet adni.


:-))))))

2010. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szép volt a vers! :)))


Van egy barátnőm, de olyan rosszak együtt a gyerekeink, hogy teljesen lefáradok mire ők elmennek, vagy mi hazajövünk.

2010. márc. 16. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindjárt itt a tavasz!

Idén ilyen közel még nem kerültünk hozzá!!!!

:-))))


A héten kitavaszodik, eltehetjük a gyűlölt nagykabátot, nem kell száz réteg ruha a gyerekre, aki visítva tiltakozik minden egyes darabnál, nem kell takargatni a kocsiban, és szépen el fog férni, ráadásul, ha olyan nagyon vágysz már a jó időre, mint én, akkor naponta kétszer is lemehetsz a gyerkőccel hintázni, meg bóklászni!


Engem ez tart életben!

Mellesleg két napja dilinyós a kislányom (13 hónapos), és két napja hulla fáradt vagyok estére, viszont éjjel sem alszik jól!


De mindjárt tavasz van, és mehetünk ki a szabadba!!!!

2010. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem jo gondolat, de amikor az en bebim nyugos, en elviszem a kalandparkba. szinte mindenhol ingyenes egy ev alatt, es ott nagyon hamar telik az ido :)


amugy nem tudom kitol, de van egy nagyon jo mondas, hogy a gyerekkel a napok lassan, az evek gyorsan telnek :)


az en bebim is egy eves

2010. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!