Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel és este már sötétebb...

Reggel és este már sötétebb van, mint eddig volt. Nektek nincs rossz érzésetek, hogy megint itt az ősz, meg a tél?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs, sőt már elegem van a nyárból, utálom ezt a dög meleget.
2010. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
De bizony van! Főleg, hogy alig 1 hét múlva újra kezdődik a nagyoknak az iskola... A korai sötétedést én se szeretem, sokkal inkább a hosszú nappalokat :) De mi lesz még a télen...:D
2010. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne mikor imádom az őszt és a telet? :) Olyan jó hangulatúak. A nyarat, nagy meleget, szúnyogokat, izzadást viszont utálom. Az volt benne az egyetlen jó amikor nyáriszünet volt.
2010. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már alíg vártam,ilyenkor amikor hamar sötétedik,a fiaim már 8 -körül alszanak,És én is pihenhetek,no meg a karácsonyt is várom,már most tervezem hogy legyen ,mert a tavalyi nem volt túl jó.
2010. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tél párti vagyok nincs szebb mikor mindenki visszahuzodik és nem járkálnak annyit az utcán. Végre megszűnik a meleg az este 10 kor való zeneüvültés a kocsiból, hogy még 11 kor is fociznak, az éjféli locsolás, kutyaugatás:-) Mindenki megy haza mert kib@szott hideg van!:-) Ez az én időm:-) Imádom. Főleg a karácsonyt! bocs.
2010. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, sőőt...


Én a nyarat sosem szerettem, rosszul vagyok a melegben! Ősz, tél a kedvencem. Nincs az a dög meleg, és a gyerekekkel nyugodtabban és többet tudok kint lenni a levegőn. Meg lehet kövezni,de én azt szeretem, amikor már egy kicsit be kell gyújtani a lakásban, mert akkor tudom, hogy kint kellemes a klíma számomra...

A sötétedéssel pedig semmi problémám. Sötétben is ugyanúgy elmegyünk sétálni este 7-8 között, mint amikor még világos van ilyentájt...

2010. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem a tavaszt és a nyarat, úgyhogy én szomorkodom. :(

De azért bízom abban, hogy lesz egy szép, hosszú vénasszonyok nyara, sok napsütéssel (igazán jó lenne kárpótlásul ezért a sok tavaszi-nyári esőért), aztán már jönne a karácsonyi hangulat. Azt szeretem. De utána a januártól márciusig tartó időszak szerintem a HALÁL. :(

2010. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egyszerre várom is meg nem is.

Várom: dög meleg van most, kicsit hűlni fog az idő, többet leszünk egy ideig a szabadban.

karácsony, és jön a második pici, talán a fa alá teszem:)

Nem várom: sötét, nyirkos, átmegy nagyon hidegbe.

jézusom két kicsi, help:D

2010. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kicsi rossz érzésem,hogy ugyan mit hoz a tél majd két csetlő botló "éppenmenő" babával..Tavaly még jó volt,mert akkor születtek,olyan boldog voltam,meghitt,puha,meleg hangulatú tél volt,gyönyörű karácsony..két csöpp babával:)A karácsonyt most is várom..meg h a férjem többet van itthon ilyenkor,de most a nyár nekem nagyon jólesett.Egy kicsit úgy elmúlik minden a nyárral..
2010. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy picit azért rossz érzéssel tölt el, mivel a kedvenc évszakom a nyár, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy a télben is van néhány jó dolog pl.Mikulás,Karácsony, Szilveszter :) ezeket idén már biztosan élvezni fogja a kisfiam (tavaly még pici volt hozzá).Na meg szeretem a téli sportokat is.
2010. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!