Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz evő a kislányom...

Nagyon rossz evő a kislányom és ma reggel ki is bukta a tejet. Mikor adjak neki megint enni? Nem mindig jelez ha éhes és amúgy is sovány többet kellene ennie. Félek megint kijön belőle.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős? Adj neki félóránként, vagy óránként. Te tudod eddig milyen sűrűn etetted, a bukás általában azért van, mert tele van a a gyomra.
2010. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem írtad hogy mennyi idős a babád de gondolom 3 óránként megéhezik.ha kibukja lehet hogy sok neki.de azthiszem ilyenkor a gyomorral van a gond hogy nem zárul rendesen.azt tudom hogy tápszerben lehet kapni olyat ami segít a gyomornak.de gondolom anyatejes.ha nagyon sokat bukik beszélj valakivel biztos van rá megoldás.
2010. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne adj félóránként, lehet, hogy azért bukik mert sok. Az én kislányom is bukott amikor nem vártam meg a 3 órát. Ha éhes lenne úgyis sírna, azért nem jelez mert nem éhes!
2010. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám akkor is szokott bukni, ha levegőt nyel és utánna szopik még tejet. Így a böfivel együtt kijön az utánna lévő tej is. A szopizást mindig akkor szoktuk abbahagyni, amikor már nem fogadja el a cicit.


Milyet bukott. Én mindig azt figyelem. Ha túros a bukás akkor már biztos hogy az a gyomorból jött vissza és jól lakott. Ha híg, akkor viszont csak a levegő miatt van.


1 hónapos baba anyukája

2010. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!