Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felbontott túró hány napig...

A felbontott túró hány napig áll el a hűtőben? Meddig adhatok belőle az 1 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ránézésre, szag alapján is könnyű megítélni. Amúgy a szavatossági idő rá van írva. Addig biztos jó.
2015. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum 2 napig szoktam tárolni. Kóstold meg! A túró elég jellegzetesen romlik meg...
2015. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
78%

Nagymamám kb. 1 hétig eszeget egy tégelynyi túrót, de szigorúan a hűtő leghidegebb részében tartja. Nagyon ritkán esik meg, hogy megromlik. Mondjuk ő a kis vacsorájához mindig meg is mikrózza azt a pár kiskanálnyi napi adagját.

A szavatossági idő csak akkor számít, ha bontatlan a csomagolás. 1 éves gyerkőcnek felbontás után én is kb. 2, nagyon maximum 3 napig merném adni hőkezelés nélkül.

2015. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van úgy,hogy már romlott,amikor hazaviszem,ezért minden alkalommal megkóstolom.
2015. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pYslot válasza:
nekem van 1 3 eves ocsem es meg most is csak kokusz meg rizs tejet iszik mert kesobb kialakulhat nala a sima bolti tejtol a tejalergia csak egy tipp volt ;)
2015. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont 48 oraja bontottam meg es mar most egesz nap rosszul vagyunk tole a kislanyommal. (Az illata es az ize alapjan meg nagyon finom volt sajnos :()
2022. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!