Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós szopis babámnál kiakarom...

7hós szopis babámnál kiakarom váltani az ebédet, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Már bő 1hónapja kóstolgatunk ezt azt.Nehezen megy,inkább gyümölcsöt eszik mint zöldséget.Ma adtam neki először husit krumpliba és répába keverve,kb. 40gr-ot evett meg.Utána jócskán szopizott még.Honnan fogom tudni,hogy elég neki a kaja amit délbe adnék neki.Azt tudni kell,hogy cici függő,de ennek ellenére nem eszik sokat.
2010. márc. 16. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugy csinálom hogy:

reggel cici

tíz órai:alma

Ebéd valamilyen fött kaja

uzsi:alma vagy gyümi valami könnyü

vacsira megint cici(8 hós a fiam)

2010. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OKÉ ezt értem.De honnan tudom,hogy elég a gyümi tízóraira vagy a főzelék ebédre??????
2010. márc. 18. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy egész almát adok és utána kap valami gyümi két is sztem ez elég egy alkalomra de ha kér még akkor adj neki
2010. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 6 és fél hónapos, s 2 hét alatt kiváltotta az uzsonnát, úgy vettem észre, hogy fokozatosan növeltem neki a főzeléket, utána mindig szopcsi, aztán egyszer csak nem kérte a szopcsit. Így váltottuk ki, remélem érthető voltam. HA van kedvd írj a te babádról.

Az enyém anytejes 6 és fél hónapos, 7700 gramm, 69 cm, forog mindkét irányba,most már stabilan ül, akár 25 percet is, most kezdte a "hintázást", kíváncsi vagyok mi lesz belőle, s van 1 foga. S hála a jó égnek 5 hetes kora óta átalussza az éjszakát.

2010. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 6 hós babámnak a gyumi sosem elég. Utána mindig kéri a cicit. Most megpróbálom neki az almát is egy kis krumplival, vagy rizzsel adni, hátha így jobban telíti.
2010. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is cicifüggö volt és nagyon rosszul evett.Most 1 éves és még mindig kinlodunk a föt ételel,viszont a gyümit szereti.Én sokat játszotam mig evett igy észre vetem,hogy többet eszik,amugy aszt mondják a szakértök hogy a baba tudja mennyi elég,ha már nem kéri ugyse nyisa ki a száját,és hamég szopizik is elég neki a 400 amitt irtál.Ha látod,hogy többet enne,vagyis táts a szájacskáját mindig növeld egy kicsit.És ha nem eszik csak keveset akor se keseredj el mert a cicisek ilyenek,aval jolakik.Sok sikert és jo babázást.Remélem segitettem.
2010. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
növeld mindig a főzelék adagot, napról-napra próbálj többet adni. Legyen laktató, mondjuk legyen benne kicsi krumpli is. És ne stresszelj! 7,5 hónapos, szintén cicifüggő babám van és még nem váltottunk ki semmit. 1 hónapon keresztül max. 40 grammokat evett meg. Most ott tartunk, hogy lecsúszik 60is, tegnap először evett 100 g főzeléket, megkináltam cicivel utána, azt hittem nem kéri, de evett sokat. Majd, ha már nem fogja kérni, akkor tudom, hogy kiváltottuk. De én úgy gondolom, hogy még biztos lesz vagy 2 hét, mire eljutunk oda...
2010. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!