Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP tanuló kutyus kérdés....

FP tanuló kutyus kérdés. Elmondanátok a véleményeteket, tapasztalatotokat róla?

Figyelt kérdés

Megérte-e megvenni, használta-e a gyerek...stb.

Most viszonylag értelmes áron tudnék venni, de azért nem fillérekbe kerül. Ha jók a tapasztalatok, akkor elgondolkodom, hogy karácsonyra megvegyük-e a gyereknek.



2015. okt. 18. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém szeretett vele játszani. Jó játék. Én használtan vettem, mert én is soknak tartottam az új árát.
2015. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Meddig játszott vele? Tudott újat mutatni neki később is (az van ráírva, hogy igazodik a gyerekhez)

Ez új lenne kb 5000-ért (nem 8-9e). Nekem tetszik, de a drága dolgokat jól át kell gondolni, hogy megéri-e az árát.

2015. okt. 18. 09:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk megvan az új és a régi is. Mindkettőt imádják. A kicsi most 1 a nagy 4.
2015. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15 hónaposom van és a nagyszüleitől kapott egyet Karácsonyra. Volt, hogy hetekig nem igazán érdekelte, mostanság ismét magától hozza és nyomkodja. Mutogatja, hogy mi hol van (orr, szem, fül stb.), illetve szereti a zenéket, mondókákat (zenebölcsibe is járunk, ott is szereti az énekeket).
2015. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz.

Van régi meg új is? Mi a különbség?

2015. okt. 18. 11:01
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok Ez a régi:

[link]

Ez az új: [link]

Még egy tanács, ha használtan veszed,jól nézd meg, hogy honnan, mivel nem igazán lehet tisztítani, hiszen az egész kutyus elektronikus kütyü.

Mi mindkettőt akciósan vettük. Az új most nálunk a tescoban 6000 Ft.

2015. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a régit meg 4500-ért vettük szintén a tescoban akciósan 2 éve.
2015. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi még 1x.

Igen, a Tescoban néztem én is. Van egy 1200-as kuponom, így már "barátibb" az ára.

A férjem még megnézi (csak más szemmel nézi, mint én) és ha tetszik, akkor megvesszük.

2015. okt. 18. 19:31
 9/11 Lina63 ***** válasza:
Kutyus hugink van, lányom szereti, nyúzza folyamatosan. A füle nálunk kimúlt (férjem valamikor összeforrasztja azt jó), és eddig 2* mostam ki mosógépben semmi baja nem lett, pár napig nem adtam oda a lányomnak, hogy rendesen ki tudjon száradni.
2015. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én is hozzászólok.

Nekünk volt a szivecskés és a kétnyelvű is, nem rossz játékok, de ennyi pénzért van jobb is.

Sokkal inkább ajánlom a Vtech tanuló állatait vagy még ennél is sokkal jobban a Leapfrog tanuló kutyáját.

nagyságrendekkel jobbak, okosabbak, sokoldalúbbak és az anyagösszetételük is igényesebb, strapabíróbb.


A leapfrog család pl. olyan, hogy USB kábellel a gépedre tudod kötni és akár naponta tudsz a lejátszott zenéken változtatni, van altató zenés módja is, be lehet állítani rajta a kicsid nevét és akkor a kutya úg szólítja, beleszövi a mondókába a nevét, elbetűzi rap stílusban stb.


...egy "aprócska" gond van- a vtech és a leapfrog se gyárt magyar szoftverrel ilyeneket, tehát ezek angol nyelven elérhetőek.


(a FP kutyus van persze magyarul is, de csak az érdekesség kedvéért- a dallamok ugyanazok az angolszász gyermekmondókák dallamai. pl. pat-a-cake stb.- ami szövegesen elég erőltetett a magyar nyelvre, aki meg egyébként nem ismeri angolul, az meg nem fogja együtt énekelgetni a picivel).


5 eFt-ért teljesen új? Nézd majd meg azért, hogy nem kontaktos-e a füle, illetve minden funkciója működik-e.(többszöri ki-bekapcsolás, elem ki-behelyezés stb. után!)

Ennyi pénzből én inkább a fenti márkákat keresném meg, illetve figyelné a karácsony előtti akciókat.


(az 5 eft-ba a szállítási költséget is belevetted, mert ha az még egy ezres, akkor máris határozottan NEM-re szavazok.)


Egyébként nem rosszak a FP játékok, bár egy picit túl vannak értékelve nálunk- egyszerűen csak az erőszakosan magyaríttott szoftvereik miatt :)

2015. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!