Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A férjem kérdezi,...

Anyukák! A férjem kérdezi, miért jobb a dupla tálcás etetőszék?

Figyelt kérdés
előre is köszi:)
2010. márc. 16. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Mert a felső tálcát könnyen le tudot venni letakarítani, ha pl azon evett és maszatos lett. Az alsón meg tud játszani.


Szerintünk ezért jobb...

2010. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
mert időnként a felső annyira retkes, h be kell tenni a mosogatógépbe, addig viszont a gyereknek ennie kell és ekkor jön a csodálatos alsó.....egy 17 hós malacka anyukája..:)
2010. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az én férjem meg szereti a felső tálcát ő elvinni a tv elé.Ő azon eszik,a baba meg az alsón.Ezt mondd el neki,és nyerő lesz a dupla tálca. :-D
2010. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Apuka eszik rajta, ez jó :)))

Amúgy azért praktikus, mert ma pl a lányom kiöntötte rá a levest, én meg egy mozdulattal félretettem, és már jöhetett is a második fogás.

2010. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyszerűűűűűűűűű,köszönöm szépen!:)nagyon jó érvek,s valóban praktikus!
2010. márc. 16. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén tök felesleges.Nekünk is az van.De ha maszatos lesz a felső én egyből letakaritom, pont ezért az alatta lévőt még nem is használtuk.
2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
csatlakozom az utolsóhoz.még sem jöttem rá miért is jó.Ha koszos evés után lemosom,letörlöm,és a legközelebbi evésnél már tiszta.szóval üzenem a párodnak,vannak olyan hülyeségek amit mi anyukák se értünk,de megvesszük.
2010. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát pedig jó a dupla tálcás, bárki bármit is mond. A legjobb példa a leveses. Mikor a babád már éhes, és kiömlik rá a leves, mennyivel egyszerűbb egy türelmetlenebb, nyöszörgőbb babának gyors odaadni a másodikat, mint letörölgetni.... stb. Szerintem ha megteheted, vegyél duplatálcást, nálunk is bejött.


*Sz*

2010. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam a dupla tálcásat, nekünk egyszerű fa etetőszék van, aminek a "tálcáját" összesen 1x használtuk, mert a gyerek nem akart arról enni, csak az asztalhoz tolva.
2010. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat,a válaszokat!azt mondja,meggyőztétek,s dupla tálcás lesz..........talán az ágyban evés miatt????????:)
2010. márc. 17. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!