Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leirnátok hogy ki milyen...

Leirnátok hogy ki milyen ételtől érezte úgy hogy hasfájása lett a szoptatott babájának? És mekkora mennyiségtől mennyi időn belül mennyi időre.

Figyelt kérdés
köszii
2015. okt. 19. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már vagy két hónapos volt az amúgy egyáltalán nem hasfájós kislányom, amikor elkezdődött az, hogy délután nagyon sír és tekereg, láthatóan fáj a hasa. Pár nap alatt rájöttem, hogy a reggeli kávém, amitől amúgy addig semmi baja nem volt, de ahogy átváltottam 3 az 1-ben kávéra, elmúlt a probléma. Még a szoptatós tea bántotta, azzal azt csinálom, hogy este iszok egyet, mert éjjel nem szopizik, így nem bántja alvás közben, délelőtt meg kimozogja már.
2015. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért jobb a 3 in 1? a tej miatt?
2015. okt. 19. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Első! Ez most sokat segített nekem! Enyém is két hónapos. Eddig nem volt hasfajos. Most kezdte. Az a baj hogy nekem letszukseglet a reggeli nagy bogre tejeskave, de akkor kiorobalom mi lesz ha nem iszom...koszi a tippet, ez eszembe sem jutott volna..
2015. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tej, igen. Amúgy szinte egyáltalán nem iszom tejet, csak a kávéhoz. A többi tejtermékkel nincs baj.

Második, örülök, hogy segíthettem :) Én se tudtam elképzelni, mi baja, akkor jöttem rá, amikor konkrétan semmit nem ettem még aznap, csak kávét ittam reggel, és mégis ment a szenvedés. Másnap kihagytam, nem volt kínlódás, aztán megint ittam, megint volt, így már egyértelművé vált. A 3in1 kávé viszont teljesen okés neki, ha szereted, váltsd ki azzal :)

2015. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasfájós kifejezetten nem volt, de láthatóan megviselte, ha ilyesmiket ettem: paradicsom, tojás, gomba, k-betűsök (kelkáposzta, karfiol stb.), borsó, kukorica, sok tej/tejtermék, fűszeresebb ételek. Ha csak belekóstoltam, még nem volt baj, de rendesebb adagnál kb. fél-1 nap múlva már nehezebb volt az életünk...
2015. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a krumpli k betűsnek számit vagy az burgonya?:)
2015. okt. 19. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben burgonya. :) Nem véletlen, hogy azt a hozzátáplálás elején lehet már adni.
2015. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomos és mákos ételek. tünetei voltak, hogy jobban, hangosabban sírt, vörösödött a feje, mintha görcsbe rándult volna a teste, erőlködve nyomott.
2015. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is a tej ill. a hagyma, hagymás ételek okoztak gondot.
2015. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!