Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor kell illetve lehet...

Most akkor kell illetve lehet tisztítani a kislányok punciját belül?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom nem. A védőnőm azt mondta este kamillás vattával töröljem ki. Most akkor mi az igazság? Mit csináljak?
2008. szept. 11. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha kitörlöd,de csak amennyire a vatta éri,széthúzni nem szabad.

Ha nagyobb lesz majd megtanulja,hogyan kell ott tisztálkodni.Az én lányom most 5 éves és már rendesen ,felnőttesen megmossa intim mosakodó géllel az ajkaknál is.

2008. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az az, ami felnőtt nőknél is (bár kevesen tudják, jó darabig én is fordítva hittem): Mindig elölről hátrafelé kell törölni. Az oka az, hogy az esetleges koszmaradványok belekerülhetnek a húgycsőbe, ami veseproblémákat okozhat. Főleg ilyen kicsi korban nagyon oda kell erre figyelni.
2008. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éve ugyanúgy tisztítom neki, igenis belül is ki kell tisztítani!! Ha bennhagyod a kakát nagyobb bajt csinálsz!! Persze, ha csak pisil, nem kell belenyúlkálgatni, de kakát azért ne hagyd benne. Én mindig kitisztítottam, és soha nem volt belőle baj. Csak ne nyomd a hüvelyébe, figyelj rá, hogy mind szedd ki!
2008. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnak is tisztítani kell, mert nagyon erős a pisije, és égő piros lett. Sőt nekem még neogranormonnal is kennem kell, igaz nagyon kell vigyázni, hogya hüvelyébe ne menjen a krém. Igaza van a kakit ki kell törölnöd, mert felmarja azt az érzékeny részt. Én fülpiszkálót mártom bele a kamillába és úgy tisztítom. De a hüvelyére nagyon vigyázz, oda ne nyulj.
2008. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!