Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit javasoltok?

Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 hónapos a fiam! Átestünk már a hasfájós korszakon, aztán kibújt 2 db foga, nemrég voltunk betegek, de most minden rendben. De az a bibi, hogy egyszerüen nem tudom felfogni, miért nem alszik éjszaka. Pedig már velünk alszik, de akkor is kismilliószor felébred. A következöt csinálja: Felébred, fölveszem visszaaltatom elalszik a kezemben hamar, de ahogy tenném le, már kel is, és sír. És ezt egy éjszaka képes 6-7 x is eljátszania, akkor jön a férjem Ö probálja de ugyanez, majd nagy nehezen elalszik köztünk... Nade ez már 10 hónapja tart, hogy valamiért nem alszunk éjszaka, és már nagyon dühit, illetve nagyon fáradt vagyok ez miatt nappal, de ugyanakkor azért ez aggasztó. Szóval nem értem, hogy miért nem alszik :( Valaki segítsen, vagy mit csináljak? Vagy ez így lesz, kitudja meddig?

2015. okt. 21. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nappal mennyit alszik és hogyan, hol?
2015. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább külön kellene aludnia? Kiságyában simogatni, énekelni neki, rázni kicsit a fenekét, végső esetben ringatni, de nem közétek venni.
2015. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted már nem mindent kiprobáltunk, igen a kiságyában aludt eddig, ha nem veszem ki a kiságyból hanem csak simogatom a hátát akkor üvölt amíg fölnem veszem! 2 hete alszik velünk! Nappal a kiságyában 1 órát alszik 12-13 óráig.
2015. okt. 21. 16:01
 4/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Írtad, hogy veletek alszik, majd hogy ez már 10 hónapja tart, erre reagáltam, hogy külön talán jobb lenne, de most már érthetőbb.

Mit eszik vacsorára? Nem szomjas éjjel? Cumija van esetleg? Hány fok van a szobában?

2015. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tápszert eszik vacsorára.Tápszert már nem kap, csak este mielött elalszik. Cumija van. Amikor felkel, mindig megkinálom vizzel az az elsö, ugyhogy szomjas sem lehet. Meleg sincsen a szobában, de hideg sem. Szóval Én nem értem, de kivagyok idegileg tölle. Sirni sohasem mertem hagyni, bár van ismerös aki aztmondta azt kellett volna.... Ténlleg azt kellett volna? Nagyon elvagyok keseredve
2015. okt. 21. 16:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Valami baja biztos van. Nem szabad sírni hagyni, nekem is hasonlóan "problémásabb" a 8 hónapos fiam. Eddig mindig bebizonyosodott, hogy oka van a nyűgösségnek, felébredésnek.

Lehet, fogzik, mozgásfejlődés, szepszorongás a háttérben.

Az enyém sem aludt még át egyetlen éjszakát sem.

2015. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És Te , hogy birod? bár gondolom jó fáradt lehetsz, átérzem teljesen. Igen lehet, hogy jönnen felül a fogak, mert bevan duzzadva... De akkor sem értem, hogy lehet 10 hónap alatt egyetlen éjszakát sem átaludni. Mert Ö még soha nem aludta át.
2015. okt. 21. 17:39
 8/13 A kérdező kommentje:
Szeparációs szorongás? De miért? Hát, szerintem eleget van vele foglalkozva mert igényli ám.
2015. okt. 21. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Túl vagyok egy kimerülésen, úgy bírom :P Ez kegyetlen fejfájásban mutatkozott meg a kialvatlanság következményeként.

Volt, hogy elfogyott a türelmem, próbáltam leszoktatni az éjszakai evésről, ivásról. Kevés sikerrel, most csak kétszer kel, akkor is enni, már nem zavarja a foga, nyolcadik jön most(emiatt tegnap mondjuk még kellett plusban átmennem).

Fő a türelem, az elfogyhatatlan türelem, úgy egyszerűbb minden, s a gyerek is könnyebben kezelhető.

A szorongás nem azért van, mert nem foglalkozik vele az ember, sőt, az erősebben kötődő gyermekek szorongása még inkább szembetűnőbb.

2015. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem. A fejem az már 1 hónapja fáj, minden nap reggel, meg úgy érzem magam mint egy rakás sz..r . Ez miatt egész nap álmos, fáradt vagyok.
2015. okt. 21. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!