Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 4hónapos. Milyen...

Kisbabám 4hónapos. Milyen ételekkel kezdhetjük a vegyes táplálás bevezetését?

Figyelt kérdés
Nem tudtam szoptatni egy napot sem ezért tápszeresek vagyunk.már a második tápszert eszi és ezt is unja.az alma levét viszont nem szereti pedig édes almát reszelek neki de mintha citromot enne ugy undorodik tőle.a védőnő azt mondta míg az alma izét meg nemszokja nem próbálkozhatunk mással ráérünk mindennap próbáljuk ennek 2 hete de a mésfél kiskanálnál tovább nem jutunk.
2010. márc. 17. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Krumpli, répa, őszibarack. Mi az alma mellett még ezeket ettük a kezdetekkor. Bár én a fiammal 6 hónaposan kezdtük a kóstolgatást, de ő anyatejes baba.
2010. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan ezeket ettük ebédre:répa-krumpli a húslevesből 3 alkalommal már a májat is beleturmixoltam,sütőtök püré,alma,őszibarack amibe szintén 3 alkalom utánn már babapiskótát is reszeltem,fruta-pura bébi deszert azt nagyon szerette.tejpépek.
2010. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!