Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiunk egy...

10 hónapos kisfiunk egy nagyobb összeget kapott a nagybácsijától. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Kössük le 18 éves koráig és akkor kapja meg vagy vegyünk neki egy lakást, amit addig kiadunk és amikor 18 lesz, akkor megkapja?
2010. márc. 17. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
a lakás nem jo ötlet vagyis nem jo kiadni mert ha lelakják akkor még több pénzt költötök rá hogy felujitsátok.Tegyétek be neki és majd akkor kapja meg mikor betöltötte a 18-at és tudja mit szeretne vele csinálni.
2010. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ingatlan sokkal jobb, mint lekötni a pénzt, kitudja mennyit fog kamatozni, vagy mi lesz azzal a bankkal pár év múlva ahova beteszitek a pénzt. Egy lakásnak viszont mindig lesz értéke.
2010. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is add meg a nagybácsi telefonszámát:)jófej nagybácsitok van:)

Szerintem mindenképpen fektesd be,én legalábbis nem raknám "csak úgy" a bankba.Ha ilyen sok pénzről van szó,esetleg keressetek fel egy szakembert,befektetési tanácsadót,ő hát ha tud segíteni.Én egyébként ingatlanba fektetném.

2010. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! attól függ mekkora az a nagyobb összeg

én vennék egy lakást,kiadnám,és a havi bérleti dijat félretenném a számlájára...

igy a lakása is biztositva lesz és lesz anyagi lehetősége az életkezdéshez.

2010. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó jó ötlet! Én ezt tenném.
2010. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. 10 millióról van szó. :) Az utolsó előtti hozzászóló ötlete szuper, szerintem :)
2010. márc. 17. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Most vegyetek ingatlant, mert eléggé lent van az ára. Irigyellek titeket.

A mi rokonságunktól semmit, de még egy bodyt sem kapott a fiam. Ez van:((((

Szerencsés a fiad:)

2010. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húú,mekkora gondod van.Bár én nekem lenne ilyen gondom,hogy mit csináljak 10 millávál!!Biztos nem kérdeznék véleményt,hogy mit csináljak vele!Főleg nem itt,hanem a családdal,férjemmel beszélném meg!
2010. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!