Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kislányom nem...

1 hónapos kislányom nem fogadja el a teát. Sajnos nem tudok szoptatni, tápszert kap. Lehet neki a teába citromot csepegtetni? Esetleg 1 kocka cukrot? Hátha jobban ízlene neki

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld meg cukorral,tehetsz neki bele egy keveset.Én cukros vizet adtam neki eleinte, szép lassan elhagytam a cukrot.Azóta is a sima vizet issza 15 hónapos és anyatejes volt.
2010. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont ugy adtam neki,h tettem bele 1kockacukrot,és 2csepp citromlevet,ugy megitta.

De a mecsek babyt igy sem mindig,mondjuk nemtudom milyet adtál neki.

Én babylove bio édesköményt adtam neki,tudom,h arra az van irva,h 4hótól,de én ugy csináltam,h 2dl vizbe,csak 2percig hagytam a filtert,nem addig,ahogy rá van irva,és igy nem lett semmi baja,a védönö tanácsolta egyébként igy,és az azért is jó,mert a kakit is meg a pukit is rendben tartja!

Próbáld majd ki,ha a cukros citromleves tea nem válik be!

Majd ird meg,h mit szólt hozzá a bébid!

2010. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém se szereti a mecsek teát ízesítés nélkül, pedig cukor ellenes vagyok, de egy nagyon keveset szoktam belerakni, mert így megissza.
2010. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet citromot csepegtetni bele, de nem bizti, hogy jobban fogja szeretni, ritka az a baba, aki szereti. Az én másfél hósom natúr kapja a citromlevet, mert sokat csuklik és csúnyán bukik közben, de a teával is megissza. Cukrot csak úgy szabad adni, ha belefőzöd a teába, és csak keveset tegyél bele.
2010. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
vizet adjál neki,ne cukrost sz@rt
2010. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az énl ányom se itta meg soha a vizet.A doki azt mondta elég neki a tápszerből a folyadék.

Most hogy már elmúlt 1 éves adok neki 100%os gyümiléket higitva.Azt benyomja.Szóval ne itasd plusszba nem kell.Késöbb kaohat babás gyümiléket.Szerintem annál is nézd,melyikben nincs cukor-én igy csináltam.

2010. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!