Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még, hogy elaludj...

Mit tehetnék még, hogy elaludjon nap közben? Ha látom, hogy álmos, viszem az ágyába, de kb.10 perc múlva felébred.

Figyelt kérdés
Minél többször nem tud rendesen aludni, annál jobban túlpörög. Ma pl. 8-kor kelt és utána csak délben sikerült szundítania fél órát. Addig vagy épp evett, vagy bömbölt. A cumi kiesik a szájából és akkor arra ébred fel.
2015. okt. 23. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a napirend az sokat jelent

ha mindig azonos időben étkezik és viszed ágyba

de nem írtad mennyi idős


plusz én sokszor adok meleg italt(tápszer v gyümölcslé)cumisüvegben be neki, mert ezzel meg is nyugszik, elcsendesedik, lejön a játékról, így szépen elalél


ha viszont későn teszem le ágyba, akkor már egész nap nem fog elaludni nappal kizárólag az esti fürdés után éjszakára.

2015. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idos ?

Az en babam sem alszik az agyban. Van egy hintazos szekem ( amiben aludhat , mert olyan az anyaga mint a hintaagy ) , abban ringatom es igy 2 orat tud aludni . Nem kell vegig ringatni , csak ha kezdene ebredni.


Vagy probald hordozokendoben.

2015. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici? Ciki, nem ciki, bevallom volt, hogy pár hónaposan ültem mellette és ha 5 percenként kiesett a cumija, én mindannyiszor visszatettem, csak ne keljen fel... Nekünk is volt olyan időszak, mikor keveset aludt és mindenre felkelt. Én nem sokmindent tudtam tenni ellene, kinőtte. Minél többet tud mozogni, annál jobb alvó lesz.
2015. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Amúgy az is lehet, hogy oké, álmos, de még nem annyira, hogy el is aludjon, esetleg lehet várni az alvással és azt egy későbbi időpontra időzíteni.

2015. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Eszembe jutott, hogy volt, mikor semmi sem segített az elalvásban, csak a babakocsi. Rendszeresen abban aludt el, aztán vagy benne hagytam, vagy nagyon óvatosan áttettem a nagy ágyra. Kiságyban hamar felkelt, nem vált be. Amikor odafeküdtem mellé, sokkal többet aludt.
2015. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt, hogy 5 hetes. Tudom, még nagyon picike és igyekszem türelmes lenni, csak hát az állandó sírás és főleg a tehetetlenség nagyon megvisel.
2015. okt. 23. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes?

Hat ez meg honapokig igy lesz, keszulj fel.

En az elso 3 honapban le sem tudtam tenni egy percre sem. Ez ilyen...

2015. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A mi fiunk ennyi idősen rengeteget aludt ölben nap közben. Ha ringatod, akkor is sír? Ami még őt megnyugtatta, az a bugyolálás (keress rá neten) és a monoton zaj, pl ez:

https://www.youtube.com/watch?v=jwGfwbsF4c4

De erre sajnos már csak később jöttünk rá. :-) De a ringatás volt a jolly joker. Ez sajnos ilyen, vannak ilyen babák, akik sokat szeretnek ölben lenni. Majd változik ez, ahogy elkezd forogni, kúszni. Amikor beindultak a mozgások a fiamnál, akkor meg nem lehetett felvenni sokáig, hiányzott is a babusgatása.

2015. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem jó dolog valamihez hozzászoktatni, pl. az ölben alváshoz, babakocsiban való ringatáshoz, de ha így elalszik, akkor próbáld meg ezt. Egy idő után úgyis el fogja ezt is hagyni, de ha addig máshogy nem megy...
2015. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt csinálta 4-5 hetes korától, és nálunk is a babakocsi nyert. Most 3,5 hónapos, még mindig babakocsiban alszik nappal, a lakásban is, éjjel továbbra sincs gond a kiságyban alvással.
2015. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!