Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hetes kisbabám miért hányja...

1hetes kisbabám miért hányja ki az anyatejet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nem csak büfizik?az egészet kihányja?
2010. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem móhon eszik, emiatt sok levegőt nyel, ez pedig "bukást" okoz. Probálj meg kisebb szüneteket hagyni a szopik közt és akkor büfiztesd a kicsit. Nálunk ez segített.
2010. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran hányja ki? Minden alkalommal? És milyen mennyiséget? Az összeset? Esetleg még a következő etetés előtt is bukik? Ha igen, akkor mindenféleképpen mutasd meg orvosnak. Mi is végigcsináltuk ezt...

Ha nem ilyen komoly, hanem csak kicsi jön vissza akkor valószinű csak nagyon mohó.

2010. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy refluxos. Hívd fel a gyerekorvost és mond el neki mit tapasztalsz.

Minden alkalommal kihánnya?

2010. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok, én is azt hittem kihányja, akkora mennyiségü anyatej jött vissza,de kiderült, hogy semmi baja, csak túl van etetve. Ha aggódsz hívd az orvost (vagy a védőnőt).
2010. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég mohón eszik,olyan kis telhetetlen és akaratos. Nagy baba,és sokat csuklik is. Ha egyszer rákap a cicire alig tudom leszedni,úgy szívja hogy már fáj.
2010. márc. 17. 22:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hányja ki minden alkalommal,de mikor igen elég sok kijön.
2010. márc. 17. 22:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Akkor szerintem nincs nagy baj, csak mohó vagy túleszi magát és a fölösleg jön ki. Azért ha mentek tanácsadásra említsd ezt meg a gyerekorvosnak vagy a védőnőnek.
2010. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap volt kinn az orvos ő is azt mondta hogy nagyon mohó,és sok levegőt nyel. A cicin megnyugszik,de amint leveszem általában ordít. Hogyan tudnám erről leszoktatni? Ha elkezd ordítani,beleizzad és bevörösödik megfeszíti magát,alig lehet megnyugtatni.
2010. márc. 18. 11:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, a 2. válaszoló vagyok.Nálunk dettó ugyanez volt a helyzet, sehogy nem tudtam leszoktatni erről. Most már 1 év eltelt, de még mindig móhon eszik, de már szilárd ételeket, így kevesebbet büfizik. Szerintem idővel nálatok is rendeződik a helyzet :)
2010. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!