Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a kisbabám...

Mitől lehet, hogy a kisbabám nem akar többé cicizni, de éhes és ezért kénytelen voltam adni neki cumisüvegből lefejt anyatejet? Bömböl, ha cici közelébe megy, csak álmában tudom szoptatni, ha fent van, rettentően bömböl.

Figyelt kérdés

ilyen még nem volt, nem is kapott soha cumisüvegből (csak időnként vizet), és ma már ebből adtam neki tejet, és azt megette, de nagyon gyorsan, mert éhes volt.


4 hós, hátha itt tud valaki segíteni, mert lehet korábban rossz helyen tettem fel a kérdést.


2011. jún. 27. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Cumizik?

Lehet cumizavar is.

Esetleg bimbóvédővel?

Próbáld neki erőltetni a cicit,mert teljesen hozzászokik az üveghez.

Nálunk is volt ilyen,3 napig tartott/iszonyú volt/

2011. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem kap cumisüveget.

mi tartott nektek 3 napig?

köszi, hogy válaszoltál

2011. jún. 27. 18:36
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam,hogy nem üvegből hanem szigorúan pohárból itasd!
2011. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3 napig nem fogadta el a cicit.Sírt,üvöltött ha már meglátta a mellem.Viszont az üvegből elfogadta.Aztán olvastam,hogy nem szabad üvegből adnom,elkezdtem itatni pohárból.Persze folyton félrenyelt és azért sírt.Fejtem,nem erőltettem a szopit.3. nap hajnalban félálomban cicire tettem és elfogadta,azóta sem volt ilyen baj szerencsére.
2011. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez a próblémám, már több kérdést kiirtam, de mindenki csak találgatott. Már én beletörődtem, mert teljesen kiborúltam, amikor elkezdődött nálunk. Szintén 3,5 hónapos volt, még 1 hónapig kinszenvedéssel erőltettem a szopit (1-et szivott, 5 percet üvöltött, mindezt fél óráig), majd most már 2 hete feladtam, mert totál kikészültem testileg-lelkileg -- azóta fejem és üvegből adom neki. Időnként azonban kiváncsiságból ráteszem a mellemre, s ugyanaz az üvöltés, de a 2 hónap alatt rájöttem, hogy azért üvölt a mellemen, mert bár nagyon sok tejem van, de lassabban folyik, mint a 4-es cumiból, és mivel túl mohó, éhes minden etetésnél, azért cirkuszol. Nálad is lehet, hogy ez a helyzet?
2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Cumizavar. Az is elég, ha párszor megitatod vízzel cumisüvegből. Most meg még tovább mélyíted a bajt. Pótlást pohárból vagy kanállal, és szoptatni, próbálni, sokat, nagyon sokat.
2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szóval cumizavaros! :( Vissza tud még szokni majd cicire? Jelenleg itthon nincs "baba"poharam, akkor miből adjam neki a tejet addig? Szeretném visszakapni a jól szopizó kisbabámat.
2011. jún. 27. 19:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű üveg mokáspoharad van? Szerintem az a legjobb! És próbálni, és nyugalom, ne idegeskedj, ne sírj, nyugodtan csak! Vissza lehet még szoktatni, csak felejtsd el a cumit és a cumisüveget! Amint előkerül jönnek a szoptatási problémák.
2011. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Simán csak kávés pohárból itasd.Türelem,kitartás és biztos a Te babád is ismét hamar szopizni fog.


4-es cumi???Az én babám 5 hónapos és a teát cumisüvegből issza de még mindig az 1-es cumival.Így nem jön neki könnyen,sőt nehezebben mint a ciciből.

Rájött a babád,hogy az könnyebb a cicivel meg meg kell neki dolgozni.Sajnos így nem is fog szopizni.

2011. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Nekem megérezte a kisfiam, h megjön a havim. 4 hónapos volt, amikor újra megjött, attól a naptól kezdve újra szopizott, de 1 hónapig szinte csak üvöltött, mikor cicire tettem, de kitartó voltam, nem akartam fejni, meg üvegezni, poharazni. Igaz emiatt keveseb is lett a tejem, de most 14,5 hónapos és reggel még mindig cici van.

Úgyhogy kitartás!! Vissza tudod még édesgetni!

2011. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!