Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is volt úgy hogy a...

Mással is volt úgy hogy a babáját két etetés között többször is le kellett tenni aludni? Nem lehet ezt valahogy kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 08:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez tök normális?
2015. okt. 25. 08:45
 2/10 anonim ***** válasza:
NEm érthetö a kérdésed. Egy baba két evés közt alszik. Miért kellene többször letenni? Etetés után leteszem és ennyi
2015. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
minden etetés közt 2x leteszem kb
2015. okt. 25. 09:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Nem alszik eleget, ébred? Vagy alszik, ébren van egy ideig, játszik, majd megint alszik? Mennyi idős egyáltalán a baba? Milyen időközönként eszik kb? Szopik vagy tápszeres?
2015. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát hogy evés után leteszem mert nyűglődik, álmos és alszik is valamennyit, de láthatóan nem eleget, mert kevés ébrenlét után vissza kell tennem... és ez megy egész nap pár napja.

Mindegy, igazából nyilván nincs mit tenni. Csak gondoltam hátha találok valakit akinél szintén ez volt és modnja hogy minden ok...

2015. okt. 25. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
NEm értelek: a gyerek eszik, utána leteszed. Mi történik, hogy újra le kell tenni - felveszed, végig dajkálni akarod vagy mi?
2015. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
istenem mit nem értesz?? nem alszik eleget gondolom. leteszem ALUDNI. majd felkel álmosan hogy nem sokkal később újra letegyem
2015. okt. 25. 10:44
 8/10 A kérdező kommentje:
másik kérdezpnek: szopik 4 óránként. állati fárasztó ez így. de csak pár napja van... remélem rendbejön
2015. okt. 25. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen idős a baba?
2015. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Újszülött kor után nem alszanak azonnal olyan mélyen, hogy órákig tartson. Az enyém is ilyen, leteszem, alszik, de kb. 10 perc múlva ébredne, vissza kell altatni anélkül, hogy hagynád teljesen felébredni. A kislányom pl. kizárólag babakocsiban méltóztatik aludni nappal, én ilyenkor odamegyek, és tologatom egy helyben, míg nem alszik vissza. Ő most lesz 4 hónapos, így van kb. 2 hónapos kora óta.
2015. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!