Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisméretű mikrós sterilizáló?

Kisméretű mikrós sterilizáló?

Figyelt kérdés

Melyik fajta mikrós sterilizáló fér bele egy 20 l-es mikróba? A mikró belső méretei alapján a magassága maximum 14-15 cm, az átmérője 25 cm lehetne, hogy beférjen.


Egy-két éve kellett új mikrót vennünk, a legtöbb 20 l-es, vagy még kisebb volt, a mikrós sterilizálók meg olyan bazi nagyok... :/


2015. okt. 28. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az avent 16*28 cmes, állítólag befér a 18 l-es mikróba.
2015. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos a 28 cm nagyon sok. 25,5 cm a forgótányér átmérője. :(
2015. okt. 28. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a mikrós sterilizálót és vegyél egy nagy lábas, abban szépen ki tudod főzni a dolgokat. Sokkal egészségesebb is szerintem.
2015. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az is lehet... fontolom a lehetőségeket, mert akárhogy nézem a webáruhàzakat, mindegyik fajta túl nagy, főleg széltében, de magasak is sajnos.
2015. okt. 28. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ezért nem vettem :) Inkább vettem sterilizáló gépet. A nagyobbnál még használtam. A kicsinél kb 2 szer az egy év alatt. Inkább vettem sterilizáló folyadékot, abban mosás után elöblítettem és kész. Rájöttem felesleges parázni ezen a sterilizálás dolgon.
2015. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt néztem egyébként tegnap, hogy az én mikrómban van még 2-2 cm a forgótányér mellett. A tiédben nincs?
2015. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szertném úgy használni, hogy véletlenül nem forog el benne, nehogy megolvadjon akár a sterilizáló, akár benne a dolgok. Meg az a baj, hogy ami 28-29 centi átmérőjű, az arányosan magas is.
2015. nov. 4. 09:50
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem valami no name volt. Gyógyszertárban vettem talán. 1500ft körül. Belefért a 20l mikróba. Ugyan úgy működik mint az avent+ márkás társai.
2015. nov. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!