Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás? Volt hasonló problémát...

Fogzás? Volt hasonló problémátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
6,5 hónapos kisfiam 2 hete náthás. A gyerekorvos azt mondja semmi baja, (nem piros a torka, nem köhög, tiszta a tüdeje... stb.) és a fogzás okozza a gondot. Ne porszívózzam az orrát, mert az csak jobban irritálja és több váladék termelődik. Ja és lehet, hogy 2 hónapig is eltart a dolog... Hallottatok már ilyet? Volt valaki, akinek ilyen hosszan gondot okozott a fogzás? Az is problémám, hogy ha nem porszívózom ki az orrát, akkor szegénykém alig kap levegőt, most is 10-kor elaludt és 1/4 12-ig 10 percenként felsírt, akkor kiporszívóztam az orrát, azóta alszik. Tanácstalan vagyok. Segítsetek légyszi, hogyan könnyíthetném meg a Drágámnak a napjait? Köszi!!!!
2010. márc. 18. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kisfiamnál mindig abból tudtaam, hogy fogzik, hogy mindig benáthásodott, ahogy kibújt a fogacska elmúlt a nátha is. Most 22.5 hónapos 3 hátsó rágója jön egyszerre, már 1 hete tiszta nátha. Én tengervizes orrsprayt használok és rendszeresen szivom az orrát mással nem tudsz neki segíteni sajnos.
2010. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szomszédunknál gyakorlatilag hónapok óta nyűglődés van a fogakkal, most 15 hónapos a kissrác. Ugyanez egyébként: folyik az orra, többször hasmenés, állandó nyűgösködés, éjszaka sikítva felsírás, de annyira, hogy vigasztalhatatlan. Ők Chamomilla vulgaris 30ch-t, Viburcol kúpot, Osanit golyókat, és időnként Panadol Babyt használnak (ha már nagy a fájdalom). És természetesen ők is kiporszívózzák az orrát, hiszen anélkül nem kapna levegőt a pici, úgyhogy ezt nyugodtan tedd meg te is. Egyebet sajna nem nagyon van mit tenni. (B)
2010. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!