Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már hasonló problémátok?

Volt már hasonló problémátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 17 hetes és nem mindig figyel oda a hangokra.Pl ha haza jön az apukája és beszél neki,addig nem figyel oda rá,amíg nem látja meg.Van amikor oda figyel,de ritkán.Nagyobb hangokra mondjuk megszokott ijedni.Kíváncsi vagyok,hogy volt e már valaki így és hogy alakult a helyzet.A gőgicsélést is abbahagyta és sajnos azt mondta a védőnő,hogy ez is a nagyothallásra utal.
2010. márc. 24. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hallásvizsgálaton voltatok?
2010. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, az hogy a gőgicsélést abbahagyta nem jelent semmit. az én fiam 18 hetes és majd egy hónapig teljesen kuka volt, nem mondott semmit, pedig előtte már hozzászoktatott minket az előadáshoz... Most pedig megint elkezdte.

Csináltassatok hallásvizsgálatot. Az amúgy a kórházban is volt az első pár nap. Benne van a kiskönyvében. Ott minden ok volt?

2010. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem,mert a doktornő azt mondta,hogy ahhoz még kicsi és ilyenkor azt csak altatásban tudják megcsinálni
2010. márc. 24. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:
A kórházi hallásvizsgálat rendben volt,bár igaz,hogy épp aludt amikor csinálták...
2010. márc. 24. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi 3 hónaposan vittük hallásvizsgálatra, ahol kiakadtak, milyen óriásbabát vittünk, mert amíg pár hetesek, sokkal jobb, csak alszanak, és nyugton maradnak. Így ciciznie kellett a vizsgálat alatt, amit többször meg kellett ismételni, mert persze nézelődött, és nem feküdt nyugton. Szerintem vigyétek el, Téged is megnyugtatna remélhetőleg.
2010. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is beparáztatott a védőnő, mondjuk az én kisfiamnál kb. 3 hónapos koráig tartott a cirkusz. Ő viszont sokszor a nagyobb hangokra sem rezdült meg. Elküldtek a Bethesdába hallásvizsgálatra, csak azt nem közölték velünk, hogy ahhoz bealtatják a gyereket, így persze jól lakottan vittük oda. 4 hónapos korára kaptunk új időpontot, de addigra elég egyértelmű lett, hogy mindent tisztán hall. Szerintem kezd el intézni a vizsgálathoz szükséges időpont beszerzést, aztán addig még úgy is sok víz lefolyik a Dunán (sajnos), lehet Nektek is kiderül semmi ok az aggodalomra.
2010. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hallásvizsgálatot kellene csináltatnotok amint lehet.

Párom testvérénél ugyanígy volt, nem figyelt a hangokra, a füle mellett megzörgettek kulcscsomót, és arra sem figyelt fel, csak akkor kezdett el vigyorogni már, amikor meglátta, hogy van ott valaki. Neki sajnos hallókészülék lett a vége. :(

2010. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsótól szeretném kérdezni,hogy nekik volt a családba hasonló probléma,akitől esetleg örökölhette?
2010. márc. 24. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, ő volt az egyetlen hallókészülékes. Senkinek nem volt gondja a fülével.
2010. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!