Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyet adjak még? Nyolc hos...

Milyet adjak még? Nyolc hos babám nem akar semmivel eljátszanimár minden féle fajtát adtunk a kezébe de semmi nem tetszik neki. Milyen játékokat adjak neki ami lefoglalja?

Figyelt kérdés
Készségfejlesztötöl az egyszerü plüsig mindent kapott.Zenélt nem zenélt mozgott nem mozgott minden fajtát.
2010. márc. 18. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél neki egy kis labdát.Lányom 7 hónapos,és imád vele játszani.Jól lefoglalja magát vele.Sőt már vissza is gurítja ha oda gurítom neki!

ÜDV

2010. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neki játék, nézz körül a lakásban mit lehetne neki odaadni. Az én 8 hós lányomat most minden más leköti mint a játékai. Játszik az eldobható müa. pohárral, mert ha összenyomja akkor zörög, a kedvencei a popsitörlő zacskó, pelenka zacskó, papir, telefon, mindenféle papirdoboz. Ezekkel sokáig képes eljátszani.
2010. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a háztartási játékok váltak be,minden gyerekemnél.Üres tusfürdős,samponos dobozok.Olyan,amin nem papíros a felírat,nem tudja megenni.A rágós dobozba kockacukrot tettem,tök jól zörög.Erős madzagokra kötöttem fel a játékait a kiságyban.Úgy érdekesebb,hogy azok a drága zörgős cuccok lógnak.
2010. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hagyd egyedül a játékaival,még akkor is ha hisztizik,Esetleg adj neki egy újságot,amit tépkedhet.A kicsik nem azzal játszanak,amivel a szülők szeretnék,hanem ami éppen érdekli őket.A készségfejlesztők csak felesleges pénzkidobások.Sokkal jobban fejlődik a készsége,ha maga talál ki játékokat.

3 gyerekes anyuka.

2010. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!az én kislányom az ásványvizes palackkal és a fakanállal szeret a legjobban játszani,de a kis pipere tükrömet is nagyon szereti!
2010. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most adtam neki oda egy müanyag tányért ugytünik tetszik neki de nem tudom meddig.Ilyen hagyományos dolgokat kiprobálok neki.KöSZÖNÖM a válaszokat!!!
2010. márc. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!