Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A napokban hogyan öltöztetnéte...

A napokban hogyan öltöztetnétek egy 1 hónapos babát koradélután? És estefele/délelőtt mikor hűvösebb van?

Figyelt kérdés
Én nagyon fázós vagyok, a plusz egy réteg elvvel itthon túlöltöztettem.
2015. nov. 1. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

harisnya + body+ vékony pulcsi+ kis kabát+ vastag nadrág ha babakocsiztok és alá már tennék báránybőrt fölé pedig takarót.

Ha hűvösebb van, akkor overál alá harisnya, body vékony pulcsi.

2015. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egész nap ugyanannyi fok van a lakásban...

21 körül.

Vékony pamutrugi és alá body ha jár a keze lába, nézelődik... ha elalszik, akkor vékony takaróval betakarom. Kész.


Ha kimozdulunk, akkor erre dupla vastag, bélelt polárkezeslábas, bélelt sapka, takaró, + a mózes vékony lábzsákja.

Csak délben van egy kicsivel jobb idő, akkor esetleg a takarót leveszem (ha süt a nap).

2015. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig átmeneti overálban és takaróban vittem ki és jól elvolt séta közben. De tegnap ráadtam az overál helyett kabátot és harisnyát viszont 5 perc utan elkezdett sírni (eddig sose volt ilyen babakocsiban), hazahoztam ráadni ezek helyett az overált plusz takarót és utána nem volt gond. Én meg most nem tudom hogy kényelmetlen volt neki vagy túl hideg/meleg.. egyébként hosszú ujju body + pamut rugi + kabát és a lábát takartam be. 13 fok volt tegnap. Szerintetek? :/
2015. nov. 1. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem csekkolod ilyenkor a tarkóját?

Nem látjuk se a kabátot, se az overált, nem tudhatjuk, melyik milyen meleg, szűk, bő..(melyikben mozog könnyebben) stb. Sok minden befolyásolhatja a komfortérzetét.

2015. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kezem kint állandóan hideg, nem kicsit. Én megnéztem a tarkóját de a hideg kezemhez képest nyilvánvalóan melegebb volt, erre nem adtam volna.

Mindegy, maradok az overálnál szerintem.

2015. nov. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!