Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri ezt a...

Szerintetek megéri ezt a triciklit megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Januárban lesz két éves a lányom!


2015. nov. 1. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

nem

én inkább kismotort vagy futóbiciklit vennék neki

2015. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sem, már nem tudnátok kihasználni. Futóbiciklit ajánlanám én is, esetleg kis roller.
2015. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Tapasztalatbol irom, hogy nem!

Mi a fiunk 1 eves szulinapjara vettunk hasonlot. Amig tologattuk benne, addig jo volt neki, de pl. A mai napig nem tudja a pedalt hasznalni. (Ez lehet h egyedi eset es o ilyen). Mar majdnem 2,5 eves, uh lassan ki is novi. Semmi haszna nincs.

Annal inkabb a motornak vagy a futobicajnak.

Ez utobbit kb ket honapja kapott. Ugy teper vele, hogy mar a labat is felhuzza, vagyis nagyon ugyesen egyensulyozik vele.

Inkabb azt vegyetek szerintem is!

2015. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

hát az én lányom 1 éves korára kapott ilyet, de egyszerűen imádja :D tekerni se tudja, nem ér rá még a pedálra a lába, de imád ráülni ha tologatom benne (nem pont ilyen, csak alakra ilyen), pandamacis, zenél, biztos láttad melyik.

Szóval már most imádja, van neki egyébként bébitaxija, kismotorja, de egyiket sem használja, pedig azokkal menni is tudna, de le sem lehet erről szedni már fél éve...nagy reményeket fűzök tehát ahhoz az időhöz, amikor már majd használni is tudja.

Ha rám hallgatsz, vegyél használtan, nem egy drága dolog, gondolom a 2000 Ft-os kismotort nem zárja ki a családi büdzséből :) szóval nincs vesztenivalód, majd eladod ha nem kell neki.

2015. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, a szomszédom unokája amúgy 3 éves, és ő is imádott rajta ülni, meg hajtani, szóval én nem értek vele egyet hogy egy két éves nem használná...
2015. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló. Az óvodába is jártunk még vele, úgyhogy elég sokáig és sokat használtuk. Az én lányom nagyon szerette
2015. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mire akarod használni?

A gyereknek tekerni, vagy te akarod babakocsi pótlásnak használni.


Tekerni egy rendes háromkereküt vegyél. Akár egy régi jóminöségüt. Azokon nincsen ennyi kütyü, telejesen egyszerü 3 kerék.


Ha babakocsi pótlásnak, akkor arra jó lesz.


Nekünk van egy öreg 3 kerekünk, és imádták tekerni, még az 5 éves most is bele préseli magát és körbe teker az udvaron.

2015. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönönöm mindenkinek! Végülis babakocsi pótlásnak, mert ha gyalog indulunk, akkor 10perc után fel kell venni. Nehéz hosszútávon vinni. Köszönönöm a tippeket!
2015. nov. 1. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor ahhoz tökéletes lesz.
2015. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!