Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apr.1-én lesz fél éves a...

Apr.1-én lesz fél éves a kisfiam. Egy hete már sikerült kiváltani egy tápszeres étkezést főzelékkel (11 órai), du-ra (15 óra) gyümölcsöt adok neki és tápszert. Mikortól válthatom ki a du-i étkezést is?

Figyelt kérdés
Az baj, ha már mondjuk pl. egy hét múlva eljutunk odáig, hogy du. sem tápszert kap,hanem "rendes" kaját?Egyébként a reggeli (7,00) természetesen tápi, este fürdés előtt is és éjjel is kap még 22,30-kor.Ez a tápszer mennyiség az életkorának megfelelő mennyiség lenne, ha a du-i étkezést kiváltanám?Nem akarom siettetni a dolgokat, de olyan nagy mennyiséget meg tud enni a "szilard" taplalékból,hogy feleslegesnek tartom,hogy még utana is adjak neki tápszert.
2010. márc. 18. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom is április 1-jén lesz fél éves! :)

Mi most itt tartunk:

7-kor tápszer

10-kor gyümi

1-kor (+/-fél óra) tápszer

4-kor (+/- fél óra-ebédtől függ) tejpép, de ma tápszert kapott mert nem voltunk itthon

19:30-kor tápszer

ha éjjel kel (4 felé) tápszer


Arra gondoltam hogy még 2 hetet várok és az ebédet elkezdjük kiváltani főzelékkel.

Ő is sokat eszik a gyümiből (160-200gr). Én még ezt a két hetet kivárom, aztán bevezetem a főzeléket.

Azt nem tudom mennyi a napi szükséglete 1 napra tápszerből, az én lányom átlag 140ml-t eszik.

2010. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tápszerből alkalmanként eszik 140ml-t! :)
2010. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!