Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka? Veletek is...

Mi lehet az oka? Veletek is előfordult már? Ha igen, hogyan oldottátok meg a problémát?

Figyelt kérdés
13 hós kisfiam minden tisztába tételnél ordít és erőszakkal ülne föl, mintha félne vagy kellemetlen lenne neki, már nem is tudom igazán, de kínszenvedés a pelus csere.

2015. nov. 2. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Le foglaló valami játékkal, vagy sima pelusrol nadragpelenkara váltasz, amit úgy kell felhuzni, mint egy bugyit, lévenni meg oldalt szetszakitva is lehet. Sokkal gyorsabb, mint a sima pelenka csere.
2015. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába foglaljuk le ez a baj. A nadrág pelusos dolgot azt kiprobáljuk köszönöm. Csak eléggé megrémültem, mert úgy ordít, mintha fájna valamilye vagy mintha görcsbe állna a lába pedig nem. Mindenesetre megnézetem doktornővel vagy védőnővel, bár inkább hiszti lesz a probléma szerintem.
2015. nov. 2. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy ilyen időszak. Bugyipelenkát vettem neki, ha nagyon nem volt együttműködő, akkor azt húztam rá. Lassan lecsengett ez is és újra tudtam normálisan pelusozni. Most megint próbálkozna, de határozottan rászólok, lefogom a lábát és pár próbálkozás után feladja, mert tudja, hogy úgyis tisztába fogom tenni.
2015. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg csak ennyiről van szó. Azért megnézetem, hogy nem húzódott e meg vmilye, mert mostmár olyan, mintha fájdalomtól sírna. Nem vagyok biztos semmiben, majd holnap kiderül.
2015. nov. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!