Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos a kisfiam és 5600g...

2hónapos a kisfiam és 5600g szerintetek sok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 07:06
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Vegyes táplálkozásu tej és tápszer de több a tápszer!!3300g a születési súlya és most 2hónaposan 60cm és 5600g!azt hiszem mindent le írtam
2015. nov. 3. 06:56
 22/25 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2950-el született a 37.hétben, és 2hónapos korára megduplázta a születési súlyát. És itt tenném hozzá,hogy kizárólag anyatejes, születésétől kezdve kerek 3óránként szopizott,egy szopizással 5perc alatt végzett, és így hízott havi másfél kilót. Most 4hónapos, majd jövőhéten viszem méreckedni, így nem tudom, hogy mennyi kiló,de már biztos lassult a hízása, és mikor a gyerekorvost kérdeztem, hogy normális -e,azt mondta, hogy perce,hogy az, örüljek neki,hogy hízik rendesen. És ott a többi anyuka mondta, hogy nekik meg mindig az okozott gondot, hogy eléri -e a gyerek a minimum hízási szintet.hát én inkább abba a táborba tartozok, akinek hízik rendesen a babája.Úgyhogy ezen ne aggódj kérdező,inkább örülj neki.
2015. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Vilcsianyuja ***** válasza:
A 60cm testhosszához egyáltalán nem túl sok a kisfiad súlya. A védőnő véleményét is nyugodtan kikérheted, az ő percentilis táblázatában a hossz és a súly tekintetében is kb. ugyanaz a kategória.
2015. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy adtok neki teát, de abba ugye cukrot nem tesztek? Meg a tápszer is természetes összetevőkből van cukor nélkül ugye? Ha így van, akkor semmi gond szerintem.
2015. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
A teát cukor nélkül nem issza meg de nagyon keveset teszünk bele a tápszerbe nincs cukor..miért akkora baj az a kis cukor??
2015. nov. 7. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!