Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hullott a babam haja, levagtam...

Hullott a babam haja, levagtam. Hogyan tudom felgyorsitani a haj novekedeset?

Figyelt kérdés
7 honapos.Ricinusolaj segithet? (kint adok ra sapkat, kettot, de itthon is adjak ra egy kendot? Felek, hogy megfazik :) )

2015. nov. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

teljesen normális, hogy kihullik a baba haj. emiatt nem kell 2 sapka rá, mit fogsz a -10-ben ráadni? 4et?

gyorsítani vudu tánccal tudod, esetleg mantrázással :D

ricinus olajtól se nő gyorsabban a haj, ezt már bebizonyították, sőt, károsítja is

2015. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rá két sapka, se hajnövesztő :D
2015. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hullik, arra miért megoldás, hogy levágod? Mi az összefüggés?
2015. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Óó jesszus..
2015. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért fázna meg bent? Kabát sincs rajta gondolom. Kintre elég sapka, egy darab, hőmérsékletnek megfelelő vastagságú. A hajára pedig semmiféle kence nem kell, csóró gyerek még csak 7 hónapos. Van olyan gyerek is, akinek még 1 évesen is alig alig van haj a fején, az is inkább csak szösz. Nem is értem, miért akarod a haj növekedést gyorsítani, hiszen egy ilyen pici babánál inkább csak nyűg a hosszú haj.
2015. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nanaszka ***** válasza:
Hát az èn kislányom már 1 èves ès neki sincs nagy haja... nem kell izgulni
2015. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!