Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány 56-os és hány 62-es...

Hány 56-os és hány 62-es bodyt és rugit vegyet az újszülött babának? Patentja hol legyen, hol praktikus a pelenkázáshoz?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 10 mindenből. Én csak 5 rugit vettem de kellett hozzá venni még, nem gondoltam, hogy ennyit kell majd cserélni. (bukós baba)

Lent mindegyiknek van pattent pelenkázáshoz. A kedvencem ami elől végig pattentos, a legjobban azt utálom aminek csak lent van pattent és át kell dugni a baba fején a rugit, meg az se kedvenc amikor egy ferde vonalban van egy pár pattent mert az egyik lábával eleinte kinlódtam mire beletettem. A hátul pattentes miatt is forgatni kell a babát, azt se szeretem. De ez én vagyok, meg egy kis tapasztalattal már majdnem mindegy de az első pár öltözetésnél a legkönnyebb szerintem az ami elől végig pattentos, épp elég volt így is ráadni a bodyt. :)

2015. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bodyból 10-et méretenként, rugiból is kell szerintem 8 legalább. Az elöl gombos rugikat egyszerűbb feladni a nagyon picikre, bodyból is könnyebb a rékliseket, 56-osból legalább a felét ilyenből érdemes beszerezni.
2015. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez a típusú patentolás volt a praktikus: [link]

Az összes többivel szenvedtem.

2015. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mekkora lesz a baba, ha nagy, 56-os nem is kell neki. 10 db body elég lesz, főleg, ha te is naponta mosol, mint én.

Amíg pici tényleg jók az elöl átlapolós bodyk, de nekem nem volt gondom a bebújós, csak alul patentossal sem. Illetve szeretem a h&m bodyjait, mert a nyakánál is patentosak, és szupi a minőségük, nem nyúlnak semerre, csak kinőni lehet, elhasználni nem :):):)


Rugiból, tényleg csak az a fazon a jó, amit a 3. válaszoló is linkelt, erre én is nagyon figyeltem.


Ajándékba kaptunk olyat, ami csak a nyakán és a lába között volt patentos, kínszenvedés volt ráadni.

Annál csak egy rosszabb van, aminek a lába között nincs egyáltalán patent, meg ne vedd, illetve ami hátul és deréknál patentost azt tuti olyan találta ki, akinek sose volt gyereke.

2015. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Bodyból nem elég kevesebb ilyen kis méretben, ha februárban születik a baba? Nem rugiból kellene többet vennem?
2015. nov. 4. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam 3900 grammal, 54 cm-el született, pár nap múlva 1 hónapos, de még mindig az 56-os méretű ruhákat hordjuk. Nekem is azt mondta mindenki hogy max 1-2 hétig lesz jó, hát ahhoz képest...

Body nekünk sok kell, főleg ha nincs szárítógépetek. Ahogy a többiek is irták min. 10 db body, és simán 8 rugi. Na abból kaptam olyat, ami pántos, pulcsi megy alá és nem gombos a popsijánál, na csak olyat ne

2015. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!