Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nincs légzésfigyelője...

Akinek nincs légzésfigyelője hogy altatja a babáját?

Figyelt kérdés

Hason,háton vagy oldalt altattok?

Nekem éjszak pólyában van (2hetes),hol az egyik hol a másik oldalán.Nappal hason pólya nélkül.

Ti nem féltek a bölcsőhaláltól?



2015. nov. 5. 07:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

nyari babamat hason altattam 6 hos koraig mert hasfajos volt es bukos is.

de amugy 4 hos kora korul vettunk legzesfigyelot a ferjem unszolasara mert hogy tel, nagy takaro stb.

de evi 16 gyermeket erint a bolcsohalal raadadul fokent koraszulptteket....szoval nagyobb az eselye hogy seta kozben a jardan beletek csapodik egy auto...ne tarts ettol. az egyutt alvas noveli a kockazatot, a takaro helyett halozsak jobb vagy esetleg polya ahogy irtad is.

2015. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
meg olyat is olvastam hogy konyvet tenni az agy laba ala hogy kicsit dontve legyen ha bukik a baba lefele folyhat a szajan...de nem alkalmaztam csak olvastam rola.
2015. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Két babámat hason altattam, egyiket háton. A legnagyobb hasfájós volt, ő egyáltalán nem is szeretett máshogy lenni, a legkisebb pedig terpeszpelenkát hordott, ezért csak háton tudott aludni. Az ortopédián mindhármukra azt mondták, hogy ne altassam őket oldalt.

Nem féltem a bölcsőhaláltól. Én úgy tudom, ebből a szempontból a hason fektetés a túlmelegedés miatt növeli a bölcsőhalál esélyét, ugyanúgy mint például a túlöltöztetés.

2015. nov. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz, meg izgulsz, a magad megnyugtatására miért nem veszel figyelőt?

Használtan jó áron lehet kapni, ha nem szeretnél sokat költeni és (engem legalábbis mindenképpen) megnyugtat.

2015. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
mondjuk állítólag egy év max 2 az élettartamuk, aki megbízható készüléket szeretne vásárolni, ezen az egyen szerintem ne spóroljon..egyébként mi mindenből használtat vettük szóval nem vagyok egy új mániás, de ebből mi is az újat választottuk. Utána még mindig eladhatod az ár 3/4-éér
2015. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is vettem inkább, mondjuk használtan, ismerős nagyon potom áron adta el az Angelcare légzésfigyelőjét nekünk. Tökéletesen működik, soha nem volt egy téves riasztás sem. Sőt, egyelőre semmilyen riasztás nem volt, már 4 hónapos a lányom, remélem, így is marad, és fölöslegesen költöttem erre. Az tuti, hogy működik rendesen, mert néha elfelejtem kikapcsolni, mikor kiveszem a gyereket a kiságyból. Én nem tudtam volna enélkül nyugodtan aludni, volt bölcsőhalál az ismerőseim körében. Ha te is ennyire aggódsz, miért nem veszel inkább?
2015. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Én is rettegtem a bölcsőhaláltól, vettem is légzésfigyelőt a kiságyba ("oldalkocsis" kiságy), de nem használtuk, mert akárhányszor beletettem a babámat a kiságyba; felébredt.

Én oldalt fekve altattam a babám, hason fekve nagyon utált lenni.

Végül a kiságy csak tárolóként és leesésgátlóként funkcionál, együtt alszunk.

2015. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

háton alszik kizárólag,néha együtt néha a kiságyában.fél éves

nem kell túlöltöztetni ,meg full teli hassal sem szoktam lerakni.

2015. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7 hetes, mellettem alszik, néha oldalt, néha háton.
2015. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekem hason aludt, úgy tudtak nyugodtan aludni.

Első gyereknél még féltem, aztán már nem.

Ha időre, jó súllyal, egészségesen születik egy baba, akkor nem igazán van szükség légzésfigyelőre. Meg ha valami baj van, újra tudod éleszteni?...

2015. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!