Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Hosszú idő alatt elértem ,hogy a fiam átaludja az éjszakát (20-07ig) ,cserébe viszont napközben csak 20percet max.Gondoltam ez sem jó ,csak kell egy babának a délutáni alvàs ,ezért letettem ,mellettem aludt 2-3órát.Most viszont megint nem hajlandó aludi éjszaka ,egykor felkel és pörög.Most megint vonjam meg a délutáni alvást vagy fogadjam el hogy hajnalban szenvedjek vele?Sokszor van ,hogy én már vissza sem alszok.
2015. nov. 6. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell neki napközben aludni egyáltalán? Úgy értem lehet neki a 20 perc elég, ha nem álmos napközben akkor szerintem nem igénye.
2015. nov. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyi idős a fiad.
2015. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8 hónapos.
2015. nov. 7. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ennyi idősen az én lányom még 2× aludt hosszabb-rövidebb ideig napközben, úgy hogy este csak 9-10 körül sikerült elaltatni, és reggel 1/2 9 - 9 körül kelt. (Éjjel többször szopizott.)

Most 17 hónapos múlt és már csak egyszer alszik napközben - szintén mellettem -, de egy-egy alkalommal egyszerűen sehogy sem sikerül elaludnia. Olyankor 5-6 óra körül már nagyon nyűgös. Azokon a napokon már 7-8 óra körül elalszik.

Szerintem kell még nekik a napközbeni alvás. Talán ha valamivel később fektetnéd le a kisfiadat, nem lenne túl élénk éjjel egykor, és napközben is aludna valamennyit.

2015. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!