Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márkájú cumisüveget...

Melyik márkájú cumisüveget válasszam? MAM, Tommee Tippee vagy Avent?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be? Elég sokat bukik a babám, nem tudom, hogy egy cumisüveg mennyire segít ezen, de olvasni pl a tommee tippee-nél, hogy csökkenti a hasfájást és a bukást. Megmondom őszintén, hogy a MAM-nál nem tudom mennyire előnyös, hogy szétszedhető...a tápszer nem ragad bele jobban, nem lesz nehezebben tisztítható???:/
2014. máj. 5. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mam a kedvencem, ár/érték arányban a legjobb szerintem, és aranyos vidám mintásak az üvegeik, a lányom előszeretettel forgatja és nézegeti őket:)

én szeretem tisztítani, nagyon jó az önsterilező funkciója.


Van Aventes üvegünk is, ezt utazáshoz használjuk, mert a mamosra ha nincs rászorítva teljesen a szelep, akkor hajlamos alul csepegni. Az Avent is nagyon szuper egyébként, csak iszonyú drágának tartom.

2014. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is MAM van.

Szuper könnyű tisztítani és sterilizálni is!

Egyáltalán nem ragad bele a tápszer. :)

2014. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is MAM van, nagyon szeretjük. Könnyű tisztítani pont azért, mert szédszethető. Nagyon könnyű sterilizálni is. A következő gyereknél is ezt veszünk.
2014. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
MAM,ez nem is kérdés! :)
2014. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

volt aventes is, és mam-os is, én a mam-ot jobban szerettem, könnyebb tisztítani, sterilizálni. De azért, mert szétszedhető, akadt némi gondom vele, kétszer is meg kell nézni, jól megszorítottam-e az alját, mert ha nem, akkor szivárgott, és ha mikróban melegítettem benne (mondjuk teát, mert nem itthon voltunk), akkor dettó ugyanúgy szivárog kicsit az alja.


ezzel együtt nekem jobban bejött, mint az avent.

2014. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom! MAM! :) Nekem az Avent nem vált be, Tommee Tiopee-t nem használtam. A Mam praktikus és könnyen tudott enni belőle a fiam.
2014. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Csakis Tommee Tippee!

A mamot macerás elmosni és béna a cumija. Az avent jó volt, de kemény a cumija. A TT tökéletes. A cumi is puha

2014. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi Mam-ot és Aventet használtunk. Újszülöttként csak a Mam-osat fogadta el, mert másabb a cumi kialakítása. Nem zavart a tisztítása, legalább rendesen el lehetett mosni.
2014. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igazából a tommee tippe cumi része annyiból szimpatikusabb, hogy jobban hasonlít a melllre, talán nem zavarodik össze a pici. Vagy neki nem számít annyira? Mert egyenlőre kiegészítésként kap tápszert, mert nagyon kevés a tejem. Amiatt is kérdezem, mert a mostani cumisüveg teteje is hasonló a MAMéhoz és néha olyan mint ha a cici már "nem kéne"..
2014. máj. 5. 21:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Annyi kérdés még, hogy hol és kb milyen áron lehet a Tommee Tippee-t kapni? Van külön sima cumisüveg meg anticolic vagy eleve anticolic?
2014. máj. 5. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!