Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl nagy a babám? 8,5 hónapos,...

Túl nagy a babám? 8,5 hónapos,11 kg és 74 cm. Kisfiú. Most 80-86 ruhákat hord.

Figyelt kérdés
A párom sportoló volt,193 cm és 95 kg, de csupa izom. A kisfiam sem kövér, persze vannak combik, de formás, az orvos szerint is. De aggódom, mert mindenkinek az az első szava, hogy "úristen, mekkora! ". Lehet valami gond?
2008. szept. 12. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semmi. Mekkora súllyal és hosszal született? Az én kisfiam 7 hónapos és 9,5 kg 74 cm. Ugyanolyan kis husis mint a tiéd. Nagyon jó étvágya van, napi 4x eszik főzeléket. Szépen fejlődik a doktornénink is csak nevet rajta édes aranyos és arányos baba. Majd ha elindul mászik sokat, jár akkor nem lesz ilyen husi és majd csak a hosszra lesz esetleg nagyobb a többieknél.:))))

Élvezd,hogy ilyen:)))

2008. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! 3500 g és 53 cm-vel született, igaz, a 35. héten... ő is szereti a főzeléket, de legjobban a gümölcsöket. De nem eszik "rengeteget".
2008. szept. 12. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányomra is mindig mondják,hogy milyen nagy baba. Ő 3560g és 59 cm-rel született. Most 6 hónapos és 9 kg. Az én párom is magas és erős. Szerintem nincs miért aggódnod:))

2008. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiacskám is ennyi idős, és 10 és fél kilós, 82 centi. Nem kövér, csak nagyon hosszú baba.Elkezdett mászni, már nem hízik annyit. Teljesen oké a babád mérete :)
2008. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok, megnyugodtam! Köszönöm mindenkinek!!
2008. szept. 12. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nálunk "rosszabb" a helyzet, mert ráadásul kislány! Teljesen normális a méreten a babádnak. Nekem is sokszor már elegem van belőle hogy csak annyi telik akivel találkozunk, hogy úristen mekkora... Meg folyton fiúnak nézik, még rózsaszín ruha esetén is! Most 7,5 hónapos és több mint 10 kiló, nem mértük mostanában, de 10 és 11 között van, 74-es ruhákat hord. 4,3 kg-mal és 57 centivel született, én 185, apu 198 cm, szóval normális!!! Olyan erős, hogy feláll mindenhol és lépeget a kanapé széle mellett egyedül. Jó kis sportolók lesznek ;-)
2008. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!