Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem 'cuki' is kisbabája...

Akinek nem 'cuki' is kisbabája az is sok képet oszt meg róla facebookon? Mármint, hogy nem az a cuki kisbaba kategória, hanem például kockafejű.

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Sztem a saját babája mindenkinek cuki, még ha látja is a hibáit. Még ha érzékeli is, h van azért az övénél szebb kisbaba.
2015. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván. Mivel a saját gyerekét melyik szülő látná rondának? Én is szörnyülködök néha, hogy milyen előnytelen pozícióba fotózzák le a gyereküket az emberek, de hát nekik így is cuki és ezzel semmi gond sincsen.
2015. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem teszek fel képeket facebookra. De a kérdésedre részben válaszolva: a kisfiam nagy súllyal született, és az első napokban nagyon kis gyűrött volt az arca és úgy tűnt, nagy az orra. Szóval, ha objektíven nézem, nem olyan cuki-muki, de egyébként meg imádtam és büszke voltam rá. Elküldtem minden családtagnak és barátnak az első kórházi képeket is.
2015. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tényleg cuki a lányom, de valamiért fotókon borzasztó előnytelenül néz ki.

Egyszer profi fotós családtag lőtt róla néhány képet (el is tökölt vele pár órát), azok jók lettek.


De én hiába fotózom, egyszerűen nem hasonlít magára. Nem fotogén.

Úgyhogy a fotók inkább a családnak mennek privát felületen, nekik mindenhogy tetszik, de ők is mondták már, hogy nem így néz ki élőben.

2015. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Az én fiam cuki, de egy kezemen meg tudom számolni, hány képet osztottam meg róla fészbúkon az elmúlt 22 hónapban.
2015. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek cuki a sajátja és nem látja rajta, hogy kockafejű. Ez nem fogja befolyásolni, hogy hány képet osztanak meg róla.

Amúgy meg ki milyen. Mert nem kell feltétlenül egy "cuki" gyerek a napi 50 db Face képhez. Van, aki a kajáját posztolgatja, meg a kutyáját...

2015. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

A kislányom nagyon cuki, utcán is szinte naponta megdicsérik idegenek is, hogy milyen szép, de mivel nincs Facebook regisztrációm így egy kép se kerül fel róla.

Szerintem semmi hátránya nem lesz belőle, minden csoda 3 napig tart, 10 év múlva már nem biztos h tudni fogják egyáltalán h mi az a Facebook.

2015. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is úgy jártam mint 4-es a fotókon egy teljes más baba volt mindig


az újszülött osztáyra jött fotós ha nincs a neve a képen a gyermeknek, meg se ismertem volna.


plusz amiket én is csinálok, nem adja vissza a valódi babát, aki ott van előttem.


én azon agyaltam hogy 3 D-ből a 2D-re konvertálás során valahol elveszik valami, ill deformálódik valami

2015. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

*és én sem teszek képeket róla, csak max ami olyan jobban sikerült kép szép hátérrel, fényhatással, és egy elkapott pillanat amikor pl pont egymásra mosolyognak apával, meg stb


de nekem "ária" típusú a babám. halványbarna bőr, hatalmas világítós kicsit mandulaívelt kék szemek, búzaszőke haj, arányos alkat szép fejforma, és egy kicsit csintalan, pasis beütés ezek mellé

2015. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ária??? Azt énekelni szokás. Talán árja. De az árja típus nem ilyne, ott nem fér bele világosbarna bőr, csakis fehér. Butaságokat hordtál össze.
2015. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!