Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egesz ejjel jar a keze laba,...

Egesz ejjel jar a keze laba, miert?

Figyelt kérdés
2 honapos babamnal egesz ejjel jar a keze laba, olyan mintha nem is aludna egy percet sem. Nyugton van 1-2 percig utana ismet mozog mindene (mintha vergodne) es ez negy egesz ejjel. Miert? :(

2015. okt. 15. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is szokott ilyet csinálni, van hogy meg is ilyed. Ma például köszörüli a torkát meg jár keze lába. En szerintem álmodik. Többször fektettem hasra mivel hasfájos és akkor 3orat vegigalussza csendben.

1 hónapos kisfiú anyukája :)

2015. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom milyen az amikor megijed az akaratlan mozgastol de ez nem olyan, egesz ejjel almodna folyamatosam? Nem hiszem...
2015. okt. 15. 10:26
 3/7 A kérdező kommentje:
O is hasfajos, nekem pont azz mondta az orvos hogy haton aludjon mert ha hason fekszik csak rosszabb lesz a hasfajas. Teny hogy hason tobbet alszik, de akkor meg a fejet forgatja ossze vissza mert faj a hasa.
2015. okt. 15. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez is igaz persze, mert ha nagyon fáj a hasa akkor nem tud nyugodni. Én például azt vettem észre hogy zajban jobban alszik. A multnap 10 voltunk bent a szobában hangoskodtunk,beszélgettünk és meg se pirulázta.

Nyugodj meg semmi baj nincs, addig jó még mozog.

Első voltam

2015. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert aggaszt mert ugy tunik mintha egesz ejjel nem aludna semmit emiatt, annyira vergodik :( latszik hogy a hasa faj amiatt
2015. okt. 15. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a hasfájás az oka,az enyém is az volt és egész addig míg el nem múlt neki addig így aludt mint a tied.Pár óra nyugi aztán már kezdődött a kalimpálás.Adsz neki valamit a hasfájásra?
2015. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neki nincs par ora nyugi, max par perc... 7 fele dolgot probaltunk mar hasfajasra es egyik sem hat. Este 6tol ejfelig jarkalnom kell vele minden este, csak ugy tud aludni
2015. okt. 17. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!